resim yok
23 Eylül 2014 - 09:42
Magazin

Sebebi Devlet Bahçeli'ymiş!

Altın Koza'nın perde arkasında neler oldu?

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye'nin önemli sinema etkinliklerinden 21. Adana Altın Koza Film Festivali'nin kapanış ve ödül törenini sunma teklifi önce oyuncu Ceyda Düvenci'ye teklif edilmiş.

 

DÜVENCİ YERİNE DÖNMEZ İLE ANLAŞILMIŞTI

Ceyda Düvenci'ye yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre Düvenci, tam anlaşmak üzereyken törendeki sunucu partnerinin oyuncu Mehmet Aslan olduğunu öğrenince teklifi kabul etmemiş. Bunun üzerine oyuncu Şebnem Dönmez'e teklif götürülmüş ve anlaşma sağlanmış.

 

DÖNMEZ & ASLAN İKİLİSİ

Şebnem Dönmez, 20 Eylül Cumartesi gecesi yapılan ve Kral TV'den de canlı yayımlanan Altın Koza ödül törenini 'Gazinocular Kralı' olarak anılan eski Maksim Gazinosu'nun sahibi Fahrettin Aslan'ın oyuncu oğlu ve MHP istanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan'la birlikte sundu.

 

NEDEN GERİ DÖNMEDİ?

Ancak Şebnem Dönmez'in bir ara gizemli bir şekilde sahne arkasına geçip yaklaşık 10 dakika boyunca geri gelmedi. Peki Dönmez'in uzun süre geri gelmemesinin nedeni neydi?[reklam]

'SİYASİ' Mİ?

Radikal'in haberine göre; bu olayın ardında 'siyasi' bir neden olabilir. Çünkü Dönmez, sunucu Mehmet Aslan'ın MHP lideri Devlet Bahçeli'nin mesajını okurken sahne arkasına geçmişti.

Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi'ndeki dev salonda bulunan konuklar, Dönmez'in salondaki ses problemini gidermek için sahne arkasına geçtiğini zannetti. Zira davetliler, sunucuların seslerini duyamamaktan yakınıyordu.

 

ÖNCESİNDE ŞAKA SANMIŞ!

Dönmez'e yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre ünlü oyuncu, törene siyaset karıştırılmasından rahatsız olduğu için sahne arkasına geçmiş ve bir daha geri dönmek istememiş. Aslında tören provaları yapılırken Devlet Bahçeli’nin mesajının okunacağı söylenmiş ancak Dönmez, bunun şaka olduğunu varsayıp fazla üzerinde durmamış.

 

İKNA EDİLDİ

Dönmez, kuliste uzun uğraşlar sonunda ikna edilmiş ve yaklaşık 10 dakika sonra kostüm değiştirerek sahnedeki yerini almış. Sonrasında tören sorunsuz şekilde devam etti ancak pek çok kişi Mehmet Aslan'ın lafları ağzında yuvarlamasından yakındı ve söylediklerinden pek bir şey anlamadıklarını dile getirdi.

Benzer siyasi mesajlar, geçtiğimiz yıllarda Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin kapanış törenlerinde de yer almıştı. Antalya'nın CHP belediyesinde olduğu yıllarda Altın Portakal törenlerinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun mesajları okunmuş –hatta bir keresinde bizzat katılmış- ancak herhangi bir sunucu krizi yaşanmamıştı.


 

OYUNCU MEHMET ASLAN'IN MHP'DEKİ SÜRPRİZ GÖREVİ!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları