Show TV'nin yeni başlayan dizisine büyük şok!

Show TV'nin yeni dizisine büyük şok!

resim yok
24 Temmuz 2014 - 11:07
Magazin

Show TV'nin yeni dizisine büyük şok!

Show TV'nin yaz döneminde büyük umutlarla başlattığı yeni dizisine henüz 2. bölümde büyük şok...

Komedi dizisi Otel Divane'nin yayın günü değişti.

 

PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLAMIŞTI

Başrollerinde Emre Altuğ, Volkan Severcan, Nefise Karatay, Cem Kılıç ve Yılmaz Gruda’nın rol aldığı 'Otel Divane' dizisi geçen Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana gelmişti.

 

REYTİNGLERDE ÇOK GERİDE KALMIŞTI

Yapımını Saner Film'in, yönetmenliğini Kartal Çidamlı'nın yaptığı dizi, ilk bölümüyle Total'de 36., AB grubunda ise 53. sırada yer alarak reytinglerde çok kötü bir başlangıç yapmıştı.

 

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ! ÇARE OLACAK MI?

Dizi bu reyting oranlarından sonra henüz ikinci bölümüyle yayın günü değiştirdi.

Otel Divane dizisi artık Cuma akşamları 21.00'de Show TV'de olacak.[reklam]

Gün değişikliğinin reytinglere nasıl yansıyacağı ise merak konusu.

 

OTEL DİVAN 2. BÖLÜM KONUSU

Otel Divane'de bu hafta da eğlenceli konuklar ve Fikri'nin kurnaz planları ortalığı şenlik alanına çeviriyor. Otel Divane'ye evinden kaçıp gelen aşık çiftimiz, 'Divane Otel'in ilk düğün organizasyonuna da sebebiyet veriyor.

Ailelerin ikna edilmesinin ardından, Divane Oteli'nin çalışanları ve Ruhi Divane kolları düğün hazırlığı için sıvıyor. Düğün telaşı otelde süredursun bu arada Fikride oteli satma planlarına bir yenisini ekliyor ve sahte amcaoğluyla bir plan yapıyor. Parayla tuttuğu bir adamı herkese hiç görüşmediğimiz amcaoğlu diye yutturan Fikri, Oteli satayım derken her şeyi eline yüzüne bulaştırıyor.

Tüm hazırlıkları titizlikle yapan oteldekiler, akşam düğünün ardından, gelinin altınlarının çalınmasıyla şok olurlar. Herkesin gözleri ister istemez Niyazi'ye kaysada bu kez suçlu Niyazi değildir.

Aradıkları tüm cevapları ise Peri'nin film ödevi için çektiği kamera kayıtları otel sakinlerine verecektir. 25 Temmuz Cuma günü saat 21:00'de Show TV'de…

 

 

'OTEL DİVANE' 2. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları