Sürpriz yakınlaşma! Yeni bir aşk mı doğuyor?

Şimdilerde herkes bu yakınlaşmayı konuşuyor...

resim yok
30 Ekim 2014 - 09:56
Magazin

Şimdilerde herkes bu yakınlaşmayı konuşuyor...

Yeni bir aşk mı doğuyor?

Sürpriz yakınlaşma...

 

İşte magazin gündemine bomba gibi düşen bu yeni dedikodunun ayrıntıları:

 

YENİ BİR AŞK MI DOĞUYOR?

Murat Yıldırım'dan boşanan Burçin Terzioğlu'nun İlker Kaleli ile samimiyeti, ''Yeni bir aşk mı doğuyor?'' sorusunu akıllara getirdi.

 

AKYAKA'DA GÖRÜNTÜLENDİLER

Yeni bir diziye başlayacak olan ikili, son olarak Muğla Akyaka'da görüldü.

 

İDDİALARI GÜÇLENDİREN FOTOĞRAFLAR

İkilinin birlikte çekilmiş samimi fotoğrafları da bu iddiayı güçlendiriyor.

 

'POYRAZ KARAYEL'DE OYNAYACAKLAR

Poyraz Karayel, yakında Kanal D'de başlıyor... Kanal D'nin başrollerini, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar'ın paylaştığı, Engin Benli, Mustafa Alabora, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem, Cem Cücenoğlu, Halit Karaata, Enis Yıldız, Ataberk Mutlu, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan'ın eşlik ettikleri, yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı'nın üstlendiği Poyraz Karayel, yakında izleyiciyle buluşacak.[reklam]

DİZİNİN HİKAYESİ

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı 'Poyraz Karayel'in konusu şöyle;

 

Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal'dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır.

 

Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül'ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz'ın patronu Bahri Umman'ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül'den saklamak zorundadır.

 

İDDİALI GELİYOR

Bütün aşkların imkansız, bütün dostlukların zorlu, bütün düşmanlıkların acımasız yaşandığı Poyraz Karayel, sıradışı karakterleri, kara mizahı ve hareketli kurgusuyla, izleyicilerini Kanal D ekranlarına bağlayacak.

 

POYRAZ KARAYEL 1. BÖLÜM FRAGMANI
 

 

 

ÜNLÜ OYUNCULARIN ŞAŞIRTAN FORM TUTMA SIRLARI BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları