resim yok
15 Ocak 2014 - 14:21
Magazin

TRT 1'in Twitter'daki resmi hesabında manidar bir mesaj yayınlandı.

TRT’den öyle bir mesaj geldi ki...

Leyla ile Mecnun'u düşük reytinge rağmen 103 bölüm yayınlayan TRT'den, Star TV'ye ve TRT'yi eleştirenlere çok ilginç mesaj...

 

MANİDAR MESAJ!

TRT 1'in Twitter'daki resmi hesabında bugün çok enteresan ve manidar bir mesaj yayınlandı.

Ben de Özledim dizisinin 13. bölümde yayından kaldırılması üzerine yayınlanan mesajda, İsmail Abi'nin fotoğrafı yer aldı, "o gemi niye gelmedi?" başlığı ile bir metin yayınlandı:

 

O GEMİ NEDEN GELMEDİ?

''TRT1'de, 103 bölüm yoğun mesai harcanarak, takipçilerimizin de büyük katkıları ve özverileriyle meydana gelen FENOMEN algısına sahip çıkmak, göründüğü kadar kolay değilmiş!

103 bölüm boyunca zor piyasa şartlarına ve düşük ratinglere rağmen, yoğun emek ve özveri ile işe ve kaliteye inanarak devam ettiğimiz “Leyla ile Mecnun” dizisinin kaldırılmasına dönemin şartları nedeniyle yoğun tepki gösterilmişti.

Hatta bu tepkiler, iyi niyetle tam 103 bölüm boyunca bu işin arkasında duran kanalımıza yönelik adeta bir linç kampanyasına dönüşmüştü.[reklam]

Ancak görüldüğü üzere aynı piyasa şartları, derdi TRT1’in uzun bir süreç boyunca oluşturduğu sosyal medya kitlesini devşirmek olanların, amaçlarına ulaşamayınca kimsenin gözünün yaşına bakmayacağını da ortaya koymuş oldu.

Ayrıca yaptığı açıklamalarla kurumumuzu hedef tahtasına oturtmaya çalışanların bugün neler diyeceğini merak etmekteyiz.

İsmail Abi’miz; 103 bölüm boyunca oluşturulan bağı 13 bölüm görse hepinizin ağzını burnunu kırardı.

Kulpu kırık çaydanlıkları sizi, hepiniz Sarkozy’siniz!..''

 

 

'BEN DE ÖZLEDİM' FİNAL YAPIYOR! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları