Ünlü çiftin boşanmasında yasak aşk iddiası!

Çağla Şikel ve basketbolcu Kerem Tunçeri'nin yasak aşk yaşadığı iddiası, ortalığı karıştırdı.

resim yok
08 Ocak 2015 - 14:37
Magazin

3'lük kare!

Çağla Şikel ve basketbolcu Kerem Tunçeri'nin yasak aşk yaşadığı iddiası, ortalığı karıştırdı.


Bu kareyle, Tunçeri'nin Emre Altuğ ile de dost olduğu ortaya çıktı. İddianın 3 kahramanı ise sessizliğe gömüldü!

Magazin gündemi 2015'e hızlı bir giriş yaptı.

Emre Altuğ'dan ayrılacağını açıklayan Çağla Şikel'in adı milli basketbolcu Kerem Tunçeri ile yasak aşk dedikodularına karıştı. İddiaya göre Şikel ile Tunçeri, geçen yaz Çeşme'de sık sık bir araya geldi.

Ancak ikili arasındaki arkadaşlığın boyutu farklı yönlere çekilince Altuğ, eşinin basketbolcuyla görüşmesini veto etti.

 

KÜPLERE BİNDİ

Yine dedikodulara göre Çağla Şikel ile Tunçeri, birkaç ay görüşmeyi kesti. Fakat Emre Altuğ, eşinin yaklaşık 1 aydır yeniden Kerem Tunçeri'yle bir araya geldiğini öğrenince küplere bindi.

Ayrılık kararı ise bu olaydan sonra alındı. Çiftin yakın dostlarından aldığımız bilgiler ise iddia edilen yasak aşkın farklı bir boyutunu da ortaya koydu.[reklam]

KAYIPLARA KARIŞTILAR...

Çağla Şikel'in gizli aşkı olduğu konuşulan Kerem Tunçeri, Emre Altuğ'la da yakın arkadaş çıktı. Tunçeri ve başarılı popçunun samimiyeti ise geçtiğimiz yaz Emre Altuğ'a ait Double Alaçatı isimli mekanda çekilen fotoğrafla kanıtlandı.

Çağla Şikel ve Altuğ'un yanında objektiflere gülücük saçan Kerem Tunçeri, iddialara sessiz kaldı. Telefonlarımıza çıkmayan Tunçeri'nin yanı sıra Emre Altuğ da twitter hesabını kapattı. Şikel ise dün canlı yayın programını yapmadı. Üç ismin sessizliğe bürünmesi ise iddiaları güçlendirdi.

 

AŞK HAYATI OLAYLI!

Milli basketbolcunun 6 yıllık eşi Tuba Çıkrıkçı'dan boşanmasına gerekçe olarak da yaşadığı yasak aşk gösterilmişti.

Çıkrıkçı da iddiaları o dönem doğrulamıştı. Hatta Tunçeri'nin Peray Özdil ile olan olaylı ilişkisinden bir de kızı bulunuyor!

 

 

SÜRPRİZ BİRLİKTELİK! BİR SET AŞKI DAHA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları