Ünlülerin çocukları velilerinin izinde!

Sanat dünyasının önde gelen isimlerinin çocukları anne babalarının izinde.

resim yok
16 Ocak 2015 - 10:01
Magazin

Ünlülerin çocukları da anne-babalarının izinden gidiyor!

Sanat dünyasının önde gelen isimlerinin çocukları anne babalarının izinde.

İşte yetenekleriyle şaşırtan geleceğin starları:

 

HALUK BİLGİNER'İN KIZI...

Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi'nin kızı Nazlı'nın baba değil, anne mesleğini seçeceği ortaya çıktı. Sah­ne To­zu ad­lı pro­je­de yer alan Aş­kın Nur Yen­gi, kı­zı Naz­lı'nın mü­zi­ğe çok yat­kın ol­du­ğu­nu ilk kez açık­la­dı.

Ünlü sanatçı, 8 ya­şın­da­ki kı­zı­nın ken­di­si­ne hay­ran­lık duy­du­ğu­nu dile getirirken, ''Nazlı'nın en büyük hayali, benimle birlikte sahnede şarkı söylemek'' dedi.

 

STÜDYODAN ÇIKMIYOR

Mustafa Ceceli'nin 3 yaşındaki oğlu Arın da babasının izinden gidiyor. Müziğe meraklı olan Arın'ın en mutlu olduğu yer ise babasının stüdyosu.

Ceceli, oğlunun müzik tutkusu hakkında, ''Bütün enstrümanları seviyor ama  tuşlu çalgılara yatkın'' dedi.

 

HAKKINI VERİRSE MÜZİSYEN OLSUN

Kayahan ve İpek Acar'ın 5 yaşındaki kızları Aslı Gönül de anne ve babası gibi müzik tutkunu. Aslı Gönül, çok iyi gitar çalıyor, anne ve babası gibi güzel şarkı söylüyor.[reklam]

Kızının ileride hakkını verirse müzisyen olmasını istediğini belirten Kayahan, ''Her çocuk babasından harçlık ister o bana 'Müzikle ilgili yeni bir şey öğretir misin' der'' diye konuştu.

 

YAMAN DOĞUŞTAN YETENEKLİ

Mustafa Sandal ve Emin Sandal'ın 7 yaşındaki oğlu Yaman da şimdiden baba mesleğinin seçeceğinin sinyalini verdi. Yaman, 1.5 yaşında klavye çalmaya başlayıp, 3 yaşında babasıyla düet yaptı. Sandal, ''Yaman'ın müziğe ilgisi var ama müzisyen olup olmamak onun tercihi" dedi.

Nilüfer'in 14 yaşındaki kızı Ayşe Nazlı da müzikle ilgileniyor. Kızını destekleyen Nilüfer, Ayşe Nazlı'nın yurtdışında eğitim almasını istiyor.

 

 

ÜNLÜ KOMEDYENLERİN 'DEMET' SEVDASI! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları