resim yok
09 Haziran 2014 - 10:57
Magazin

'Kurt Seyit'le asla oynamam!'

31 yaşındaki Kıvanç Tatlıtuğ, 45 yıllık oyuncu Engin Şenkan'lla sette kavga etti. Diziden ayrılan Şenkan ''O çocukla bir daha hayatta oynamam'' diye konuştu.


Vatan Gazetesi'nden Gülşen Yüksel imzalı haberin devamı şöyle:

''Kıvanç Tatlıtuğ'un 'Kurt Seyit ve Şura'nın setinde Engin Şenkan'la kavga ettiğini okuyunca şaşırdım. 31 yaşındaki Kıvanç'ın 45 yıllık emektar bir oyuncuyu üzebileceği aklımın ucundan bile geçmedi. Bu iki isim daha önce de 'Kelebeğin Rüyası' filminde beraber oynamıştı. O zaman herhangi bir sorun yaşamamış, festivallerden ödüllerle dönen bir filme imza atmışlardı.

 

AYNI SERTLİKTE CEVAP VERİNCE...

Kurt Seyit'in setinde ise iddiaya göre; Tatlıtuğ, Şenkan'la karşılıklı oynadığı sahnede gülmeye başlamış. Bu duruma tepki gösteren Şenkan'a, genç oyuncu da aynı sertlikle cevap verince olanlar olmuş.

 

Şenkan 'Ben 70 yaşındayım. Terbiyesiz herif' diyerek seti terk etmiş. Peki bu iddiaların ne kadarı doğru? Engin Şenkan'ı beşinci arama sonrası bulabildim. Konuşmak istemedi, ısrar ettim. Ben sordum o kısa kısa yanıtladı.

İşte olayın perde arkası:

''SABRIM TAŞTI, SETİ TERKETTİM''

- Kıvanç'la kavga ettiğiniz doğru mu?

Evet. Ben durup dururken kimseye bir şey yapmam. Bazı şeyler vardır, sineye çekilmez. Sabrım bir yere kadardır.[reklam]

- Peki neden?

Kerem Çatay'a bu konuda söz verdim, fazla konuşmak istemiyorum. Ama o iş benim için bitmiştir. Allah'tan senaryoya denk geldi. Benim oynadığım Rıza karakteri Yalova'ya gitti. Rıza Yalova'ya gitmiş oldu. Eğer senaryoda bu olmasaydı onunla (Kıvanç) oynamak eziyetine katlanacaktım.

- Kıvanç'la daha önce bir probleminiz oldu mu?

Bu çocuğu iki defa gördüm. Bir Kelebeğin Rüyası diğeri de bu iş. Bunda da seti terk ettim. Fazla konuşmak istemiyorum. Bunu Kıvanç'a sorun.

- Kırılmışsınız...

Evet kırgınım. Zaten bundan sonra da hayatta oynamam. Ay Yapım'la herhangi bir sorumun yok. Başka işlerde benimle olmak isterlerse kabul ederim ama tek şartım Kıvanç olur. Onunla karşılıklı oynamam. 45 yıldır bu işi yapıyorum. İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. İnşallah bu son olur.''

 

 

ARAP KADINLARIN EN BEĞENDİĞİ TÜRK OYUNCULARIN LİSTESİ!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları