Hata bildir

American Horror Story

(2011)
Korku Dram Suç
Puan
5
0 oy
0 kullanıcı
5
Yapımcı :
3 kişinin favori dizisi oldu
American Horror Story; Harmonlar ilk bakışta mükemmel bir Amerikan ailesi gibi görünse de görünüm yanıltıcı olabilir... Eskiden bir çellist Vivien, kısa bir süre önce yaptığı düşük ve ardından eşinin ihaneti sonrasında ciddi bir ruhsal çöküntü içerisindedir. Bir psikiyatrist olan Ben, aslında sevgi dolu bir baba ve eş olsa da Vivien düşük yaptıktan sonra ondan ...
Özel Haber I
Özel Haber I "American Horror Story: Delicate" geliyor! İlk bölüm 20 Eylül'de yayında!
FX'in Ryan Murphy imzalı uzun soluklu dizi American Horror Story 12 sezona hazırlık yaparken projede yer alacak flaş isimlerin ardından flaş bir tanıtım yayınlandı. Peki American Horror Story 12. sezonuyla ne zaman dönecek? American Horror Story'nin 12. sezonunda neler olacak? American Horror Story 12. sezonda hangi isimler rol alacak? American Horror Story 11. sezonda neler yaşandı? American Horror Story nereden izlenebilir? American Horror Story hangi platformda var? Emma Roberts kimdir? Kim Kardashian kimdir?

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

hayranlar