oyuncu kadrosu

Berk Oktay
Berk Oktay

2000 - 2006 yılları arasında modellik yaptı. 100'ün üzerinde defileye cıktı. Kariyerine 2004 yılının Haziran ayından sonra yurtdışında devam etti. Paris'e yerleşti ve Milano, Tokyo, Dubai, Moskova gibi şehirlerde D&G, Ferre, Gucci ve Prada gibi bir çok markalarla çalıştı. Üniversite eğitimini tamamlamak...

Pelin Akil
Pelin Akil

Orta derecede İngilizce ve İtalyanca biliyor. Dans etmeyi seviyor, orta derecede piyano ve şan eğitimi var. 17 Nisan 1986 doğumlu güzel oyuncu, çeşitli reklam filmleri, tiyatro, sinema ve dizilerde rol aldı. Rent Müzikali, Marika’nın Serveti, Abim Geldi, Istanbulname, Depo ve Sersefil-Korkuyorum sevgilim gibi tiyatro oyunlarında izleyici...

Ceren Hindistan
Ceren Hindistan

Ceren Hindistan , Ankara Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nden mezun olup 2007 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması finalistlerinden olan oyuncu. Filmlerde ve dizilerde oynamaktadır.

Çağdaş Onur Öztürk
Çağdaş Onur Öztürk

Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde okurken, sınıf arkadaşlarının telkinleriyle amatör tiyatroya başladı. Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Barış Hakmen karakteriyle tanınmaktadır. 

Bilal Yörük
Bilal Yörük

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

Umut Karadağ
Umut Karadağ

Umut Karadağ (d. 1971, Ankara), Türk tiyatro ve dizi ve sinema oyuncusudur. Ankara Deneme Sahnesi adlı amatör tiyatro topluluğunda ve Ankara Devlet Tiyatrosu'nda tiyatro oyunculuğu yapıyor. Tiyatrocu olmaya ilkokuldayken karar verdi. Ailesi de tiyatrocudur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Macit Sonkan
Macit Sonkan

Güzel Sanatlar Tiyatro Oyunculuk mezunu olan sanatçının, 1978'de Devlet Tiyatrosu'nda başladığı sanat hayatı, tiyatronun yanısıra, sinema ve dizi filmlerle de devam etmektedir. Çocuk tiyatrosu üzerine yoğunlaşan Sonkan, yurt dışında sergilenen oyunlarda da rol aldı. Tiyatro alanında bir çok oyunda ödül kazanmıştır.

Şive Şenözen
Şive Şenözen

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Şive Şenözen 1986 doğumludur. Kavak Yelleri, Huzur Sokağı, Gönül Hırsızı, Aşktan Kaçılmaz ve Yeşil Deniz gibi dizilerde rol almıştır. 2018 yılında da Muhteşem İkili dizisinde Ela karakterini canlandırmaktadır.

yapımcı

yönetmen