Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu 1. bölüm özet

Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu ilk bölümüyle bu akşam izleyici ile buluşacak!

Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu (1. Bölüm)

Etkileyici hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla Ramazan ayı boyunca TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu, yayınlanan tanıtımlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Dizinin merakla beklenen ilk bölümü, bu akşam 23.45’te TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu içerdiği duygu yüklü sahneleri ve güçlü hikayesiyle izleyicilerin kalbine dokunacak. Sosyal medyada şimdiden konuşulan Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu dizisi, hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Dizinin 1. Bölümünde neler olacak?

Mahmud, kadı naibi olarak atandığı Bursa’ya ailesi ile birlikte yerleşir. Adalet konusunda taviz vermeyen Mahmud’u önemli sınavlar beklemektedir.

Yönetmenliğini Kamil Aydın’ın üstlendiği, senaryosunu İsa Yıldız, Uhud Tekin ve Abdülselam Durmaz’ın kaleme aldığı dizinin başrolünü Rüzgar Aksoy üstlenirken, dizinin kadrosunda ayrıca Cem Kurtoğlu, Duygu Gürcan, Hakan Örge ve Tuğba Melis Türk gibi başarılı isimler yer alıyor.

Merakla beklenen ‘Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu’ 11 Mart Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 23.45’te TRT 1 ekranlarında…

Yayın tarihi: 11 Mart 2024 23:45

Oyuncular: Rüzgar Aksoy, Cem Kurtoğlu, Duygu Gürcan, Tuğba Melis Türk, Salih Bayraktar, Burak Alp Yenilmez