Hata bildir

Yan Oda

(2024 - 2024)
Puan
5
0 oy
0 kullanıcı
5
Yapım : 2024 Türkiye
Yapım şirketi : OGM Pictures
1 kişinin favori dizisi oldu
Yan Oda; Ünlü bir program sunucusuyken kariyeri düşüşe geçen Sevgi Ersoy (Şevval Sam), ülkenin önde gelen iş insanlarından Fikret Alabey’le (Caner Cindoruk) ani bir şekilde evlenir. Bu beklenmedik evlilik herkeste şok etkisi yaratır. Daha önce Sevgi’nin de Fikret’in de başlarından mutsuz birer evlilik geçmiştir. Artık ikinci baharlarını yaşamak is...
Star'ın dizileri Ömer ve Sakla Beni ne zaman final yapıyor? Yalı Çapkını 3. sezon yolda mı? Yan Oda için flaş final kararı!
Star'ın dizileri Ömer ve Sakla Beni ne zaman final yapıyor? Yalı Çapkını 3. sezon yolda mı? Yan Oda için flaş final kararı!
Star'ın OGM Pictures imzalı dizileri Ömer ve Sakla Beni için final vakti yaklaşırken, Yalı Çapkını için ise yeni sezon çalışmalarına şimdiden başlandı. Peki Ömer dizisi ne zaman final yapacak? Ömer dizisinin finalinde neler olacak? Ömer dizisi kaçıncı bölümde ekrana veda edecek? Sakla Beni dizisinin finali ne zaman? Sakla Beni'nin finali kaçıncı bölümde olacak? Sakla Beni 26. bölümde neler yaşanacak? Yalı Çapkını 2. sezon finali ne zaman? Yalı Çapkını dizisinin sezon finali kaçıncı bölümde olacak? Yalı Çapkını 3. sezon çekilecek mi? Yalı Çapkını 3. sezonda neler yaşanacak? Yalı Çapkını 2. sezon finali ne zaman yayınlanacak? Yan Oda dizisi final mi yapıyor? Yan Oda dizisi ekranlara erken mi veda edecek? Yan Oda dizisi kaçıncı bölümde bitecek? Yan Oda dizisi 2. sezon olacak mı?

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster

reyting raporu

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

yayın takvimi

  • Pazartesi 16:15

    T

    Star TV

hayranlar