Bir Ömür Yetmez ( 2011 )

Yerli Diziler Dram, Romantik

oyuncu kadrosu

Funda Güray
Funda Güray

1988 yılında doğmuştur. Üniversite mezunu. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi' n de Tiyatro Eğitimi almıştır.

Nila Fırat
Nila Fırat

2007 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü'nden, 2009 yılında da İstanbul Arel Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. Aynı yıl, Şahika Tekand Studio Oyuncuları'nda ve Akademi 35.5'ta tiyatro eğitimleri aldı.

Hikmet Karagöz
Hikmet Karagöz

1962-1963 yılında Eminönü Halkevi'nde amatör olarak tiyatroya başladı. 1964 Küçük Sahne / Ulvi Uraz Tiyatrosu'nda profesyonel oldu. 1974'te "Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz"la TV yapımlarında rol almaya başladı. 1982'de ise "Faize Hücum"la sinemayla tanıştı.

Nusret Çetinel
Nusret Çetinel

Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur.

Cihan Ercan
Cihan Ercan

25 Mayıs 1984 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Adana kökenlidir. Oyunculuğun yanısıra metin yazarlığı ve seslendirme sanatçılığı yapmaktadır. Profesyonel olarak hentbol ve eskrim sporları ile ilgilenmiştir. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur İkizler burcu olan oyuncunun kendisine has bir hayran kitlesi oluşturmasını sağlayan yapım ise Leyl...

Selin Şekerci
Selin Şekerci

Babası Arap, annesi Azeri asıllıdır. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir'de okudu. İzmir Devlet Tiyatrosu'nda oyunlarda yer aldı. İzmir'de özel tiyatrolarda ve çocuk oyunlarında oynadı. Daha sonra İstanbul'a geldi ve dizilerde, reklamlarda oynamaya başladı.

Metin Coşkun
Metin Coşkun

1970'te başladığı sanat yaşamında altı özel tiyatroda ve Ankara Devlet Tiyatroları'nda altmışüç oyunda oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı. TRT'nin Onlarca dizisinde yer aldı. Şu anda Ankara Sanat Tiyatrosu ve Yeni Tiyatro'da çalışmalarını sürdürmektedir.

Naz Elmas
Naz Elmas

Melek

Özel Kalamış Lisesi 2001 mezunu. Aynı yıl girdiği ÖSS'de Yeditepe Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Reklamcılık Yönetimi Bölümü'ne kayıt hakkı kazanmış, ama Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'ne kayıt olmuş. Annesi pedagoji mezunu bir pedagog, babası reklamcı. Bir ablası var adı Aslı, Naz'dan 8 yaş büyük. Ablası Aslı yu...

yönetmen

yapımcı

senaryo yazarı kadrosu