Bir Sevdadır 5. bölüm özet

Yeşil ve Yasin’in planı işleyecek mi?

Bir Sevdadır (5. Bölüm)

Etkileyici hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Sevdadır dizisi, 28 Şubat Çarşamba (yarın) günü beşinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Dizinin 5. bölüm özeti ise şöyle; Ünal yaptığı takas sayesinde Yeşil’i ele geçirdiğinden emindir. Sonunda hedefine ulaşmıştır. Tufan ise bu işi sorunsuz halletmek zorundadır. Aksi halde babasının ona duyduğu tüm güveni tekrar kaybedecektir. Cenap Ağa çiftliğinde sevinçli haber beklenirken, Bıçakçı’lar büyük bir oyunun içine girmiştir. Yeşil’i ele geçiren Ünal onu konağa götürebilecek midir? Yoksa Yasin ve Yeşil’in planı onları kurtarmaya yetecek midir?

Bıçakçı Konağı’nda gergin bekleyiş sürmektedir. Gülender iki çocuğuna da sağ salim kavuşmayı ümit ederken Yeşil’in sorunsuz teslim edilmesini umuyordur. Bir diğer taraftan Cenap’ın elinde büyük bir koz vardır. Yasin’in doping skandalı henüz basında duyulmamıştır…

Doping skandalının basında yer almasıyla Bıçakçı ailesi tekrar tarumar olur. İshak Ali olayın gizli kalmasını sağlayamamıştır. Cenap Ağa ve İshak Ali kozlarını yeniden nasıl paylaşacaktır? Tüm Türkiye karşısında karalanan Yasin Bıçakçı bu iftira sonucunda ne yapacaktır? Bu iftirayı çözmek için birlik olan Yasin ve Yeşil’i ipuçları nereye götürecektir?  Artık namlunun ucunda olan Tufan bu işi temizlemek zorundadır. İki ailenin mücadelesinde bu defa kartlar kim için açılacak?

“Bir Sevdadır” 5. bölümüyle 28 Şubat Çarşamba saat 20.00’de TRT 1’de…

Yayın tarihi: 28 Şubat 2024 20:00

Oyuncular: Sude Zülal Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Ekin Mert Daymaz, Sinan Tuzcu, Sinem Uslu, Doğukan Polat