oyuncu kadrosu

İhsan Duduoğlu
İhsan Duduoğlu

Kilis Lisesi ve Anadolu Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi mezunudur.

Mark Levitas
Mark Levitas

Tiyatroya Studyo Oyuncuları'nda üç sene oyunculuk eğitimi alarak başladı. Daha sonra aynı tiyatroda "Gergedanlaşma" ve "5 Kısa Oyun" isimli oyunlarda oynadı. Ardından Fransa'ya giderek Ecole Jacques Lecoq'da oyunculuk eğitimi aldı. Sorbonne Üniversitesi'nde tiyatro yüksek lisansı yaptı. Paris'te "Moi Nazım Hikmet" isimli oyunda oynadı. Türkiye'de E...

Erol Çolak
Erol Çolak

Kadıköy, Yeldeğirmeni'nde doğdu. Sanat hayatına Koza Tiyatrosu'nda oyunculukla başladı. 2000'de kamera karşısına geçerek sinema ve dizi filmlerde çeşitli roller üstlendi. Sanatçı, reklam filmlerinde ve kısa filmlerde de oynadı.

Kanbolat Görkem Arslan
Kanbolat Görkem Arslan

Korkut

Kanbolat Görkem Arslan, 1980 yılında Düzce’de doğmuştur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisi ile kariyerine adım atmıştır. Hatırla Sevgili, Asi, Ayak Altında, Yer Gök Aşk, Tatar Ramazan gibi diziler ...

Emre Armağan Özcan
Emre Armağan Özcan

Solcu Kemal

Show TV kanalında yayınlanan Türkiye'nin Yıldızları 3 isimli yarışmada yedinci oldu. Uluslararası Kısa Film Festivalleri'nde Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu dalında yarışan aktör halen Kanal D'de yayınlanan Elveda Derken'de öğretmen Sami rolünü canlandırmaktadır.

Başak Daşman
Başak Daşman

Handan

Son dönemlerde Avrupa Yakası dizisindeki Esin rolüyle ve Çemberimde Gül Oya'daki Handan rolüyle tanındı. Şu anda Parmaklıklar Ardında'da Filiz Demir'i canlandırmakta, ayrıca TRT 1 ve TRT INT'te yayınlanan Benimle Oynar Mısın? programında rol almaktadır.

Ümit Olcay
Ümit Olcay

Halil

Ümit Olcay Akademi İstanbul Sinema Gösteri Sanatları eğitimi almıştır. 1975 yılında dünyaya gelen oyuncu yeni sezonda Atv ekranında yayınlanmakta olan Eve Dönüş dizisi oyuncuları arasında yer almakta ve dizide Oflaz karakterini canlandırmaktadır. Ümit Olcay İstanbul doğumludur.

yönetmen

yapımcı kadrosu

senaryo yazarı kadrosu