Hata bildir

Cobra Kai

(2018)
Puan
5
0 oy
0 kullanıcı
5
Cobra Kai; Dizinin hikayesi 1984 yılındaki All-Valley Karate Tournament'ta yaşanan olayların 30 yıl sonrasına bizleri götürecek. Johnny Lawrence'in (Zabka) kötü şöhretli Cobra Kai karate dojo'sunu yeniden açmasının ardından Lawrence ile Daniel LaRusso (Macchio) arasındaki rekabet yeniden canlanacaktır.

Başarılı bir...
Özel Haber I  SAG-AFTRA grevi sonlanıyor! Birçok yapım yeniden setlere dönebilir!
Özel Haber I SAG-AFTRA grevi sonlanıyor! Birçok yapım yeniden setlere dönebilir!
Hollywood’da binlerce senarist ve yazarın grevde olması nedeniyle Netflix’in popüler dizileri ‘Stranger Things’, ‘Big Mouth’ ve ‘Unstable’ gibi yapımların çekimleri ertelenerek yeni sezonları şimdilik durdurulmuştu. Grevin sonlanmasıyla birçok yapım hazırlıklarına başladı. Peki Hollywood'da neden grev yapılıyor? Netflix dizilerinin akıbeti ne olacak? Stranger Things dizisinin yeni sezonu ne zaman gelecek? Netflix'in popüler dizisi Stranger Things'in 5. sezonu ne zaman başlayacak? Netflix Stranger Things oyuncuları ve konusu ne? Big Mouth dizisi ne zaman platfomda olacak? Unstable dizisinin akıbeti ne?

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster
baxacam listesine, ekledi.

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

hayranlar