Fedakar ( 2023 )

Yerli Diziler Dram

oyuncu kadrosu

Berkay Veli
Berkay Veli

Temmuz 1933'de Ankara'da doğdu. 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalından mezun oldu. Bunun yanı sıra TRT ve Kültür Bakanlığı Gençlik Korolarında ve birçok THM korosunda bağlama çaldı.

Aybüke Yılmaz
Aybüke Yılmaz

Birçok tiyatro oyununda sahne alan Aybüke Yılmaz, daha önce Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Oyuncumuzun ikinci dizi projesi ise Fedakar olmuştur. Aybüke Yılmaz ikinci dizisi olan Fedakar’ın başrol oyuncusudur ve dizide Elif karakterini canlandıracaktır.

Ceren Yavuz
Ceren Yavuz

Tiyatro ve dizi film oyuncusu . Ceren Yavuz, 2017'de oynadığı gibi Müfettiş gibi tiyatro çalışmaları yanı sıra 2019 yılından itibaren Yaralı Kuşlar, Senden Daha Güzel, Yazgı gibi çeşitli film ve dizilerde rol aldı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Mihriban Er
Mihriban Er

Mihriban Er, 7 Eylül 1966 senesinde dünyaya gelmiştir. 1987 senesinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Saat Sabahın Dokuzu adlı televizyon dizisi ile ilk kez izleyici karşısına çıkmıştır. Mihriban Er, günümüze dek pek çok dizi ve sinema projesinde kendisini göstermiştir.

yayin takvimi

 • Cumartesi 20:00

  Y

  Kanal 7

  Pazar 19:00

  Y

  Kanal 7