Güvercin ( 2019 )

Yerli Diziler

oyuncu kadrosu

Erdal Cindoruk
Erdal Cindoruk

Gaffur

1965 yılının Mayıs ayında dünyaya Adana'da gelen usta oyunu dana Şehir Tiyatrosu bünyesinde henüz 14 yaşında iken çalışmaya başlamıştır. Adana Belediyesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 25 sene boyunca Adana Şehir tiyatrolarında oyunculuk yapmıştır. 1966 senesinde Adana Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu’na Sanat Yönetmeni olarak a...

Bayram Barışkesen
Bayram Barışkesen

Osman

Bayram Barış Kesen 28 Ocak 1996 Gaziantep doğumlu yakışıklı bir oyuncudur. Lise mezunudur. Gaziantep’te çekilen Gülperi ve Karagül dizilerinde rol almıştır. Musabbar filminde de rol alan Bayram Barış Kesen Gaziantep’te çekilen Güvercin dizisi kadrosunda da yer alacaktır.

İdil Memi
İdil Memi

Güldane

İdil Memi daha önce hiç bir dizi de yer almadı. İlk dizisi Zeugma’nın hikayesinin anlatılacağı Güvercin dizisi olacak. İdil Memi Güvercin dizisinde Güldane isimli Antepli bir kıza hayat verecek. Menajeri ise Esra Akkoyunlu’dur.

Gülen Karaman
Gülen Karaman

Zeliha

Tiyatro, televizyon dizisi ve seslendirme çalışmalarıyla tanınan oyuncu. En çok bilinen dizileri, Şehnaz Tango, İkinci Bahar ve Kavak Yelleri'dir. Kavak yelleri dizisinde ise Leman karakterini canlandırmaktadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Karaman, Dormen Tiyatrosu, Tiyatro Kedi, İstanbul Şehir Tiyatrolarında oyunculu...

Berke Üsdiken
Berke Üsdiken

Müslüm

Berke Üsdiken başarılı ve genç bir tiyatro oyuncusudur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar fakültesi oyunculuk bölümü öğrencisidir. Son olarak Don Kişot’um Ben tiyatro oyununda yer almıştır. Berke Üsdiken ilk olarak Güvercin dizisinde hayat vereceği Müslüm karakteri ile televizyonda yer alacak.

Enver Akbaş
Enver Akbaş

İbrahim

1986 Ankara doğumlu. 2008 de oyunculuğa adım attı. Deniz Yıldızı Behzat Ç Arka Sokaklar Siyah İnci gibi dizilerde rol aldı Sadaka ve Hayatımı Çaldım isimli tv filmlerinde başrolü paylaştı Can Tertip Yalan Dolan isimli sinema filmlerinde rol aldı Çetin Ceviz Ve Uçurum isimli tiyatro oyununda rol aldı Brüksel Rosas Sinema akademi oyunculuk bölümü mez...

Dilan Telkök
Dilan Telkök

Betül

16 Eylül 1995 tarihinde Sakarya'da doğan oyuncu, Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunudur. Aynı zamanda oyunculuk eğitimi alan Dilan Telkök; 2015 yılında rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde canlandırdığı Elif karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış, daha sonra Evlat Kokusu dizisinde rol almıştır. Ardından Nerdesin Birade...

Mustafa Tolga Pancaroğlu
Mustafa Tolga Pancaroğlu

Erdem

Tolga Pancaroğlu, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2010 yılında rol aldığı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Sabri Memi
Sabri Memi

Battal

Sabri Memi Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk dersleri almuştır. Daha önce Arka Sokaklar İnadına Aşk Bulutların Ötesi gibi dizilerde yer almıştır. Son olarak Ertuğrul 1890 filminde oynayan SAbi Memei Esra Akkoyunlu menajerlik ile çalışmaktadır.

Gözde Fidan
Gözde Fidan

Nimet

Haziran 1991 İzmir doğumlu olan Gözde Fidan ilk olarak Yalan Dünya dizisi ile oyunculuğa çocuk oyuncu olarak başlamıştır. son olarak Cinnia : Ifritin Diyeti filminde Mehadeş karkateri ile yer almıştır. İyi bir tiyatrocudur. Gözde Fidan Güvercin dizisinde Nimet isimli sevilen bir kıza hayat verecektir. Gözde Fidan 28 yaşındadır.

yönetmen