Hom Ofis ( 2014 )

Yerli Diziler Komedi, Aile

oyuncu kadrosu

Ozan Uygun
Ozan Uygun

Sinema ve dizi oyuncusu. Reha Erdem'in yönetmenliğini yaptığı Korkuyorum Anne isimli filmdeki "Çetin" rolüyle 16. Ankara Film Festivali'nde "Umut Veren Oyuncu" ödülünü aldı. Oynadığı bütün rollerin dublajını kendisi yapmıştır.

Çağlar Bade Türe
Çağlar Bade Türe

Çağlar Bade Türe, İNSAN İLİŞKİLERİ EĞİTİM UZMANLIĞI, NLP UZMANLIĞI, KİŞİLİK GELİŞTİRME VE BİLİNÇALTI TEKNİKLERİ, KİŞİLİK ANALİZİ VE BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ üzerine çeşitli eğitimler almıştır. Hem gruplar halinde, hem de kişilere özel seanslarla danışmanlık veren Caglar Bade Ture, KİŞİYE ÖZEL YAŞAM KOÇLUĞU, KURUMSAL KOÇLUK, KİŞİYE ÖZEL AŞK KOÇLUĞU, ...

Emin Gümüşkaya
Emin Gümüşkaya

1948 yılında dünyaya gelen Emin Gümüşkaya İstanbul doğumludur. Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu Emin Gümüşkaya ilk oyunculuk deneyimini 1985 senesinde Bay Alkolü Takdimimdir isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Günümüzde Hıçkırık isimli dizide Remzi karakterini canlandırmaktadır.

Ani İpekkaya
Ani İpekkaya

İstanbul Şehir Tiyatroları, Tiyatro Boğaziçi gibi topluluklarda rol alan İpekkaya, bazı çocuk oyunlarının yönetmenliğini de yapmıştır. Ayrıca seslendirme sanatçısı olup, sinema ve dizi filmlerde de oynamaktadır.

Devrim Yakut
Devrim Yakut

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden 1992 yılında mezun oldu. Daha önce tiyatro kuramları, sonra da oyunculuk eğitimi aldı. 1994 yılında Adana Devlet Tiyatrosu kadrosuna oyuncu olarak katıldı. 1994/2003 yılları arasında hem Adana Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. Kuruculuğunda bulunduğu Adana Tiyatro Atölyesi'nde çalı...

Cengiz Bozkurt
Cengiz Bozkurt

Hamdi

Ankara Atatürk Lisesi ve 1996 yılında Goldsmiths, University of London'dan mezun oldu. Aşk Delisi filmininin yönetmeni Mehmet Ergen'le Londra'da tanıştıktan sonra beraber çalışmaya başlamıştır. Bir çok sinema ve TV projesinde yer almıştır.

yönetmen

yapımcı

senaryo yazarı