Hata bildir

İki Dünya Arasında

(2012 - 2012)
Puan
9,1
10 oy
141 kullanıcı
9,1
Yapım : 2012 Türkiye
Yapım şirketi : Bosphorus Filmmakers
Yönetmen :
41 kişinin favori dizisi oldu
İki Dünya Arasında; Öğretmen Selim ve İmam Ahmet hayatlarını, yaşatmak için yaşa felsefesi üzerine kurmuş iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim'se öğretmen olup idealinin peşinden Suriye’ye gitmiştir. Hikayemiz Selim’in ülkesine, dolayısı ile de mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararı ile...
Samanyolu TV tüm dizi çekimlerini durdurdu
Samanyolu TV tüm dizi çekimlerini durdurdu
Samanyolu TV, tüm dizi ve program çekimlerini durdurma kararı aldı.

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster

üyeler ne diyor?

( 128 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
maksude123
Yeter artık şu Aslı'yı biri görsün, hep olayların içinden sıyrılıyor, sıkıldık artık izlemek istemiyoruz, konu kalmadı hep aynı şeyleri yapıyorsunuz. Sahra'yla Selim artık hiç bir engel olmadan mutlu yaşasınlar kavuşsunlar... Esma da baydı artık.
fzkcramo
yahu biraz insaf... sakız gibi uzattınız. insanı samanyolunda dizi izlediğine pişman etmeyin.
aysenu61
Bu kadar güzel bir diziyi ne hale getirdiniz . İlk başlarda çok güzeldi ama sonra Aslı'nın oyunları vs. dizinin eski tadı kalmadı . Bu sezon da Aslı ve Cabir yetmezmiş gibi Esma karakteri diziye geldi . Dizi başladığından beri Sahra ve Selim'in çekmediği kalmadı . Mutlu olsunlar artık . Aslı karakteri ise mutlu olmayı hiç hak etmediği halde hep mutlu oluyor . Artık diziyi Sahram için izliyorum sadece . Lütfen artık iyiler kazansın ...
spilli
Arkadaşlar diziyi başından beri takip ediyordum. Ama artık ilgimi çekmez oldu.Yapılan eleştirilerin çoğuna katılıyorum. Senarist diziyi uzatmak için akıl almaz yöntemlere başvurunca dizinin tadı kaçtı. Dizinin senaristi tam bir ruh hastası. Aslı'nın karakterine bakın senaristin kim olduğunu görürsünüz. Sahra'nın şantajla yaptıkları dünyada katrilyonda bir dahi olsa hiç bir kadın yapamaz. Sahra diyorum çünkü dizi gereği karakter yapısına uymuyor. Selim'e böyle büyük acılar yaşatan birisi onun hapishaneye girmesine razı olmalıydı. Sizce de bir çarpıklık yok mu? Birde fark ettiyseniz dizide herkes birbirinden bir şeyler saklıyor.Söylememe hastalığı var. Senarist bu hastalığın arkasına sığınarak diziyi uzatıyor da uzatıyor. Zavallı seyirciyi de sinir hastası yapıyorlar.
e1a3d4f5
"Arkadaşların yorumlarına kesinlikle ben de katılıyorum. Saçmalığın daniskası arkadaş bu ne böyle Selim ve Sahra ikilisi benim gözümde değerli iken şimdi diziyi izlemek içimden gelmiyor. Bu ne Aslıymış bu ne Meralmiş, ilk başta ikisinin kötülükleriyle dizi devam ediyordu. Şimdi ise başımıza Cabir ve Şükran çıktı, bir dizi uzadıkça hiç bir kıymeti kalmıyor. Her şey tadında kalmalı ya Selim ve Sahra ilişkisi sonuna kadar büyük bir aşkla devam etmeli final olmalı ya da hiç bir araya gelmemecesine ayrı kalarak sonlanmalı . . ."
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

neler oldu ?

sasa22 sasa22, Hande Soral kişisini favorilerine ekledi 02 Şubat 2020 - 01:58
merve_mutlu merve_mutlu, Hande Soral ile ilgili katkıda bulundu 04 Aralık 2018 - 12:15
Yasin11 Yasin11, Hande Soral kişisini favorilerine ekledi 15 Mart 2017 - 00:50
tugbagok tugbagok, Hande Soral kişisine oy verdi 21 Şubat 2017 - 11:54