İncir Ağacı ( 2019 )

Yerli Diziler Dram

oyuncu kadrosu

Arif Nazım
Arif Nazım

Arif Nazım 1964 yılında dünyaya gelmiştir. Geçmişten günümüze bir çok unutulmaz esere imza atan Arif Nazım aslen Nevşehir’lidir. 2012 yapımı İnce Yürek isimli sinema filminde rol almış, 2019 yılında ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan İncir Ağacı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Cemal Usta karakterini canlandıracaktır.

Özlem Güveli
Özlem Güveli

Neriman

1970 yılında dünyaya gelen Özlem Güveli Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 1988 senesinden bu yana Devlet Tiyatrosu bünyesinde kadrolu sanatçı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2019 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan İncir Ağacı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Neriman...

Sidal Damar
Sidal Damar

Uludağ Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olan Sidal Damar aslen İzmir’lidir. 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Nizama Adanmış Ruhlar ve Yetim Gönüller isimli dizilerde rol almıştır. En son Payitaht Abdülhamit dizisinde rol alan Sidal Damar dizide Zeynep karakterini canlandırmıştır.

Ece Baliç
Ece Baliç

2000 yılının Temmuz ayında aslen İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini Elif isimli dizi ile gerçekleştiren Ece Baliç dizide Aslı Öğretmen karakterini canlandırmaktadır.

Aylin Kılınçarslan
Aylin Kılınçarslan

1972 yılının Aralık ayında İzmir’de dünyaya gelen başarılı oyuncu .. burcudur, boyu 1.69 cm, kilosu ise 64’tür. Bakırköylü Sanatçılar Derneğinde oyunculuk eğitimi almıştır. Günümüzde Ebru Küçük Akar Menajerlik’e bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Fatih Hürkan
Fatih Hürkan

İTÜ Makina Mühendisliği bölümü mezunu. 1998'de Best Model of Turkey'de 2. seçildi ve mankenliğe başladı. 1998'de başrolünü Emrah'ın oynadığı Unutabilsem (Kaya Ererez/TV) dizisinde küçük bir rolle ilk kez kamera karşısına geçti. Bulut Bey'le başrole geçti, daha sonra "kötü adam" rollerine oturdu. Bir süre Şahika Tekand Studio'sunda oyunculuk...

yönetmen