Kadir Şinas ( 2007 )

Yerli Diziler Komedi, Aile

oyuncu kadrosu

Bekir Aksoy
Bekir Aksoy

1992 Yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu.19-20 yaşında iken konservatuvarın ilk yılında Devlet Tiyatrosu'nda Cüneyt Gökçer ile beraber "Damdaki Kemancı" oyununda küçük bir rol oynadı. Sonra Haluk Kurtoğlu ile "Tohum ve Toprak"ta yine küçük bir rolü oldu. Kenan Işık'ın yönetiminde yine ufak bir rolde oynadıktan sonra...

Bülent Polat (2)
Bülent Polat (2)

1984 Ayna Gazetesi sinema birincisi seçildi. Kavanozdaki Adam dizisindeki rolü ile Türk Edebiyat Vakfı tarafından ödüllendirildi.

Esra Kızıldoğan
Esra Kızıldoğan

Esra Kızıldoğan, 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2005 yılında rol aldığı Beyaz Gelincik dizisi ile yaşamıştır.

Emin Gümüşkaya
Emin Gümüşkaya

1948 yılında dünyaya gelen Emin Gümüşkaya İstanbul doğumludur. Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu Emin Gümüşkaya ilk oyunculuk deneyimini 1985 senesinde Bay Alkolü Takdimimdir isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Günümüzde Hıçkırık isimli dizide Remzi karakterini canlandırmaktadır.

Sabri Özmener
Sabri Özmener

Hacettepe Ünv. Devlet Konservatuarından mezun oldu, Ankara Devlet Tiyatrosunda oyunculuk yapmaya devam ediyor. Daha önce “Bizim Evin Halleri”, “Lise Defteri”, “Ne Seninle ne Sensiz” gibi dizilerde rol aldı.

Levent Aras
Levent Aras

Murat Bey

1994 yılından bu yana tiyatro ve sinema ile uğraşmaktadır.

yönetmen

haberler