Kızılcık Şerbeti 29. bölüm özet

Sezon finalinde gerçekler ortaya çıkıyor!

Kızılcık Şerbeti (29. Bölüm)

Show TV’de ekrana gelen, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

23-06/07/kizilcik-serbeti-3.JPG

Kızılcık Şerbeti’nin sezon finalinde neler olacak?

Alev ve kocasını yakın bir pozisyonda gören Pembe, her ne kadar bu durumdan çok rahatsız olmuşsa da şimdilik Abdullah’ın bahaneleriyle yetinmek zorunda kalır.

23-06/07/kizilcik-serbeti-5.JPG

Sonunda muratlarına ererek evlenen Nursema ve Umut, hayatlarının hiç de kolay olmayacağını, farklılıkların onları üzeceğini ilk günlerden itibaren görmeye başlarlar. Nursema’nın ailesini yemeğe çağırdığı gece her ikisi için de kabusa dönecektir.

23-06/07/kizilcik-serbeti-9.jpg

Ömer, Kıvılcım’la birlikte yaşayacakları evi alarak ona sürpriz yapacak, ancak bununla da yetinmeyip daha büyük bir hamle ile Kıvılcım’ı tam kalbinden vuracaktır.

23-06/07/kizilcik-serbeti-6.JPG

Delil bularak boşanmayı kafasına takmış olan Doğa, beklediği haberi ona yardım eden Alev’den alınca harekete geçecek ancak yapacakları her iki aile için de geri dönülmez sonuçlara yol açacaktır.

23-06/07/kizilcik-serbeti-8.jpg

“Kızılcık Şerbeti” sezon finaliyle 9 Haziran Cuma saat 20.00’de Show TV’de!

Yayın tarihi: 09 Haziran 2023 20:00

Yönetmen: Ketche

Oyuncular: Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Ceren Karakoç

ilgili videolar