Hata bildir

Kuzey Rüzgarı

(2007 - 2007)
Puan
8,8
6 oy
17 kullanıcı
8,8
Yapım : 2007 Türkiye
Yapım şirketi : Duka Film
Yapımcı :
Yönetmen :
37 kişinin favori dizisi oldu
Kuzey Rüzgarı; Ekber lakaplı Kuzey TAŞOVA, bundan 34 yıl önce beraber çalıştığı Necdet Aksu 'nun ülke çıkarlarına ters düşen örgütlenmesinin farkına varınca bu düzene karşı çıkar. Bunun üzerine Necdet Aksu tarafından ölüm fermanı verilir. Ayrıca Necdet 'in bir komplosuyla Ekber, polis tarafından kırmızı bültenle aranan bir kanun kaçağı durumuna...

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster

üyeler ne diyor?

( 17 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
Punhan Sahmarov
Ya abiler nolur bu dizinin devamini cekib yayimlayin Azerbaycanda cok sayilib secilen dizidi bu
resim yok
merhaba ben AZERBAYCANLIYAM bu dizeye yutubdan bakyorum ama 20 sonrsi yok seb ne b ilmek isterdim
fullzeka13
dizi bitti dizinin finali geÇen cumartesi gÖsterildi
ahmetesmer
hayatin akisina bu kadar ders veren bir yapita bukdadar yanlislik yapilmaz yayinciyami yapimciyami kizalim bilmem bal çalip sonra çekmek sizlere yakismadi sevdirmeyi biliyorsunuz ama üzmeyi daha iyi beceriyorsunuz demeki birdaha para galip geldi.onada siz izin verdiniz.rating yerlere atilacak kadar vefasizmiydi..
ayko
38 yillik bir geminin hayat hikayesiydi bu.ne hirçin dalgalardan geçti bu gemi ne ufuklara açildi engin ummanlara cesurca sarildi simsisiki dalgalara yikilmadi bu gemi çünkü bu geminin içinde güzellik vardi, içten gülümseten içten gidiklatan bir sevimlilik vardi,içten bir bakis vardi öyle bir bakistiki içimizi eriten bir bakisti öyle bir kizisi vardi ki o kizisinda bir mana vardi hayatamizdaki bazi olumsuzluklara karsi nasil dik durabilecegimizi nasil baskaldirabileyecegimizin simgesiydi.. o kizgin bakislar bize hayatta güçlü olmayi ögretti.o bakislar bazen aglatti bizi ! içimizi burkan güzel bir aglayisti, bizi rahatlattiran aglayisti.içimizdekileri disimizia kolayca savurabildigimizi ögretti o aglayisi! aglamanin ne kadar dogal ne kadar güzel oldugunu ögretti !.bize güzelliklere karsi nasil sevimli olabilecegimizi nasil güzel gülebilecegimizi ögretti ! öyle bir gülüstüki iç gidiklatan bir gülüstü ! öle bir gülüstüki dertlerimizi kederlerimizi unutturdu ! iste bu gemi böyle güzelliklerle doluydu ! çünkü içinde güzellik vardi o güzellik selvi boylum al yazmalimdi dila hanimdi dervis beydi tomruktu bir mucizeydi sinema gibi o kisacasi 182 tane sinema filmin 7 televizyon dizisinin bas kahramaniydi o kahramanligiyla yasanmamisligi bize yasatan bize tattiran bu gemiyi gönülden ve canla basla yürüten inci tanesi kadir inanirin kitabi yakinda tüm kitapevlerinde?
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

neler oldu ?

Ercan Tulin Bayramoglu Ercan Tulin Bayramoglu, Aramızda Kalsın dizisinin sayfasını inceledi 15 Temmuz 2017 - 22:25
Ercan Tulin Bayramoglu Ercan Tulin Bayramoglu, Aramızda Kalsın dizisini favorilerine ekledi 15 Temmuz 2017 - 22:25
Esra ÇEVEN Esra ÇEVEN, Aramızda Kalsın dizisini favorilerine ekledi 14 Ocak 2017 - 19:48
Eda Ada Eda Ada, Aramızda Kalsın dizisini favorilerine ekledi 10 Eylül 2016 - 01:57