Hata bildir

Maskeli Balo

(2009 - 2009)
Puan
5
0 oy
3 kullanıcı
5
Yapım : 2009 Türkiye
Yapım şirketi : Koliba Film
Yapımcı :
7 kişinin favori dizisi oldu
Maskeli Balo; Ali Cemal, iktidar partisi milletvekili, zengin bir işadamıdır. Pek çok çıkar grubuyla ilişkisi vardır ve bunu ailesi dahil hiç kimse bilmez.

Hatta bilenler de korkudan karışmak istemezler. Günün birinde kızı Zeynep gerçekleri öğrenecek ve olayların seyri değişecektir...

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster

üyeler ne diyor?

( 3 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
ilk kez izledim ama böle bir fili görmedim yaniii süper bir film birdaha bu film oynarsa hayata kaçırmam hiç kimse bu filme hyır dememez bencee hadi bbb sevgilierimle lütfn brdaha oynasn bu flmm :D
fandizi
Ben Burcu Kara ve Burak Hakkidan daha guzel bir dizi beklerdim.Bence senaryo hic iyi degildi.
dogukan1
star tv ekranlarında yepyeni bir dizi: “maskeli balo”... burcu kara, burak hakkı ve aytaç arman’ın başrollerini paylaştığı dizi bir milletvekili ile kızlarının çevresinde dönen olayları konu alıyor. bu ilginç projenin detaylarını hakkı ve kara’ya sorduk. burak hakkı: bu dizi iÇin film teklifini reddettim * bu dizi için sinema projesini geri çevirdiğiniz doğru mu? - doğru, çünkü önemli olan projenin içeriği. ışleyişi ve hikayesi daha çok hoşuma gittiği için bu işin içinde yer almayı tercih ettim. diğer arkadaşlarım gibi “illa bir sinema filmi çekeyim” durumum yok. * dizi daha garanti bir iş mi sizce? - sinema da garanti... maddi açıdan bakarsanız aynı durumdalar... aslında “dudaktan kalbe”den sonra bir sene ara vermek istedim. sonra başka teklifler de gelmiş olmasına rağmen “maskeli balo” ekibine katılmak istedim. * projede sizi cezbeden neydi? - gerçeğe uygun olması... * dizinin konusundan söz eder misiniz? - bir milletvekilinin düzgün yüzünün ardında yatan karanlık gerçekleri gösteriyoruz. bu milletvekilinin kızları var. ve biz sadece o milletvekilinin ailesinin değil türkiye’deki gençlerin nereye gittiğini irdeliyoruz. ben de burada doğrularının peşinde bir muhabiri canlandırıyorum. muhabirlik zor gelmedi * evet, siz mehmet adlı bir gazeteciyi canlandırıyorsunuz. - mehmet, madalyonun öteki yüzünü araştırırken hiç tanımadığı birinden bazı bilgiler almaya başlıyor. * muhabirlik zor geldi mi? - ben 1994’te modelliğe başladım. ve bugüne kadar muhabirlerle hep çok iç içe oldum. aşağı yukarı neler yaşadıklarını biliyorum. * rol icabı hem motor kullanıyorsunuz hem de fotoğraf makinesi... - onlar gerçek hayatımda da var zaten. motor da kullanıyorum fotoğraf da çekiyorum. * sizi su altında fotoğraf çekerken görebilecek miyiz? - zaten çekiyorum, eğer senaryoya öyle bir sahne eklerlerse oynarım tabii. * burcu kara sizinle oynayacağı için heyecanlıydı, ya siz neler hissediyorsunuz? - birbirimizi çok iyi tanıyoruz. ıyi arkadaşım, iyi de anlaşıyoruz. burcu kara: zeynep gerÇek adım gibi oldu * siz bu projeye nasıl dahil oldunuz? - daha görüşmeye ilk gittiğim gün ne istediklerini bildiklerini fark ettim. başka projeler de vardı, ama bu projenin detaylarını alınca diğerleri için görüşmeme gerek bile kalmadı. Çünkü hikayeden çok etkilendim. * yine zeynep olarak izleyici karşısına çıkacaksınız... - evet, adım “elveda derken”de olduğu gibi yine zeynep... bu ismin bana uğur getirdiğini düşünüyorum. kendi adım gibi oldu artık. * zeynep nasıl biri peki? - muhafazakâr bir ailenin kızı. ama zaman geçtikçe herkes birbirinin gerçek yüzünü görüyor, o tatlı yuva darmadağın oluyor. * zeynep’in hayatına giren erkek, onun için ailesinden bile önce mi gelmeye başlayacak? - Öyle bir zaman gelir ki aşık olduğun insan sadece sana verdiği güvenle ilk sıraya yerleşebilir. * burak hakkı ile aynı projede yer almayı çok istediğinizi söylemiştiniz... - burak kardeşim gibi sevdiğim biridir. bu yüzden burak’la oynayacağım için çok mutluyum.
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

neler oldu ?

sasa22 sasa22, Pelin Akil kişisini favorilerine ekledi 07 Ekim 2020 - 23:56
uye profili nemetzade, Pelin Akil kişisini favorilerine ekledi 07 Ekim 2020 - 17:25
Elena Davydenko Elena Davydenko, Pelin Akil kişisine oy verdi 13 Mayıs 2020 - 04:28
EmirT EmirT, Pelin Akil ile ilgili katkıda bulundu 17 Nisan 2019 - 09:26