Masum Değiliz (2005) ( 2005 )

Yerli Diziler

oyuncu kadrosu

Aydan Şener
Aydan Şener

Ceyda

1981 yılında Türkiye Güzeli seçildi. Çok kısa bir süre mankenlik yaptı.Oyunculuğa başlaması 1983'te Küçük Ağa dizisiyle gerçekleşti. 1983 yılında evlendi.

Mustafa Uğurlu
Mustafa Uğurlu

Yusuf

1978 yılında devlet tiyatrolarına girdi. Ayrıca kendisi gibi oyuncu olan Ahmet Uğurlu'nun kardeşidir. 1995 - İngiltere Hareket Tiyatrosu üzerinde çalışmalar 1996 - Sanat Kurumu Ödülü, (Gürültülü Patırtılı Bir Hikaye) 1998 - 'Ağır Roman' 1998 - Asansör 2002 - 'Kolay Para', 'Sır Çocukları', 'Çamur'. Halen devlet tiyatrolarında çalışmakta.

Cem Özer
Cem Özer

Selçuk

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni yarım bırakan sanatçı, daha sonra Dostlar Tiyatrosu gibi topluluklarda çalıştı. Televizyonda Laf Lafı Açıyor adlı programın sunuculuğuyla tanındı. Şansını Dene yarışmasında yarışmacı olarak görev aldı. Çeşitli sinema filmlerinde rol aldı. Sanatçı Nurgül Yeşilçay'la evlidir.

Levent Ulukut
Levent Ulukut

1982'de 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nü kazandı. 1988'de Devlet Tiyatrosu sınavını kazanarak Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nun açılışında sanatçı olarak görev aldı. 5 sene Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda çalıştıktan sonra Antalya Devlet Tiyatrosu'nun açılışı için geçici görevle Antalya'ya atandı. Daha sonra İzmir...

senaryo yazarı

yapımcı

yönetmen

haberler