Modern Family ( 2009 )

Yabancı Diziler Komedi

oyuncu kadrosu

Ed O'Neill
Ed O'Neill

Jay Pritchett

1946 doğumlu Amerikalı aktör, en çok "Married with Children ( Evli ve Çocuklu)" dizisindeki Al Bundy rolü ile tanınıyor. Bu ikonik rolünün yanı sıra Kayıp Balık Dori ve Family Guy gibi animasyonlarda da seslendirme yapmıştır. 2009'dan beri "Modern Family" dizisinde Jay Pritchett rolünü oynuyor.

Sofia Vergara
Sofia Vergara

Gloria Delgado-Pritchett

1972 yılında Kolombiya Barranquilla'da doğan aktris, oyuncu olmadan önce modellik yapıyordu. 1995 senesinde Fuera de Serie programında sunuculuk yapmaya başlamasıyla keşfedildi. 2002 senesinde "Big Trouble" isimli bir komedi filmiyle sinemaya adım attı. 2009 senesinden beri "Modern Family" dizisinde Gloria Delgado-Pritchett rolünde oynayan...

Julie Bowen
Julie Bowen

Claire Dunphy

Julie Bowen 1970 senesinde ABD'nin Maryland eyaletinde doğmuştur. "Happy Gilmore", "ER" ve "Boston Legal" gibi dizilerde rol alan Julie Bowen, son olarak "Modern Family" isimli komedi dizisinde Claire Dunphy karakterini canlandırmaktadır.

Ty Burrell
Ty Burrell

Phil Dunphy

Jesse Tyler Ferguson
Jesse Tyler Ferguson

Mitchell Pritchett

1975 Montana, ABD doğumlu aktör, Broadyway kariyerinin yanısıra dizi ve film sektöründe de görev almıştır. Ice Age : Collision Course isimli animasyon filminde seslendirme yapan aktör, 2009'dan beri Modern Family isimli komedi dizisinde rol almaktadır.

Eric Stonestreet
Eric Stonestreet

Cameron Tucker

1971 Kansas doğumlu aktör "Almost Famous" filmi ile meşhur oldu. "Secret Life of Pets" isimli animasyon filmine seslendirme yapan aktör 2009'dan beri Modern Family isimli komedi dizisinde Cameron Tucker isimli bir öğretmeni canlandırıyor.

Rico Rodriguez
Rico Rodriguez

Manny Delgado

Nolan Gould
Nolan Gould

Luke Dunphy

Sarah Hyland
Sarah Hyland

Haley Dunphy

1990 senesinde New York'da doğan genç oyuncu kariyerine Private Parts filmi ile başladı. Babası ve annesi oyuncu oldukları için çocuk yaştan itibaren eğitim alan oyuncu 2009 senesinden beri Modern Family isimli komedi dizisinde Haley Dunphy isimli genç bir kızı canlandırıyor.

Ariel Winter
Ariel Winter

Haley Dunphy

Kariyerine Shane Black'in kült kısa filmi "Kiss Kiss, Bang Bang"de başlayan 1998 doğumlu aktris, ER, Nip/Tuck ve Crminal Minds gibi dizilerde de boy göstermiştir. 2009 yılından beri "Modern Family"de Alex Dunphy karakterini canlandırmaktadır.