Quantico ( 2015 )

Yabancı Diziler Aksiyon, Gizem, Suç

oyuncu kadrosu

Jacob Artist
Jacob Artist

Brandon Fletcher

Amerikalı aktör, şarkıcı ve dansçı Jacob Artist, dizi dünyasında özellikle Glee'deki Jake Puckerman karakteriyle tanındı. Aktör son olarak ABC dizisi Quantico'da Brandon Fletcher karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkmakta.

Anabelle Acosta
Anabelle Acosta

Natalie Vasquez

Havana, Küba doğumlu Amerikalı aktris son dönemde özellikle HBO dizisi Ballers ile gündeme geldi. Oyuncu, son dönemde ABC dizisi Quantico'da Natalie Vasquez karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Yasmine Al Masri
Yasmine Al Masri

Nimah Amin / Raina Amin

Filistin ve Mısır kökenli Lübnanlı aktris oyunculuk kariyerine 2007 yapımı LGBT temalı komedi-drama türündeki Caramel filmiyle başladı. Son dönemde ABC dizisi Quantico'da özdeş ikizler Nimah ve Raina Amin karakterlerini canlandıran oyuncu Los Angeles, Kaliforniya'da eşi Michael Desante ile yaşamakta olup Liam isminde bir oğlu vardır.

Graham Rogers
Graham Rogers

Caleb Haas

West Chester, Pennsylvania doğumlu genç aktör özellikle komedi filmi Struck by Lightning'deki (2012) Scott Thomas ve NBC'nin bilim-kurgu dizisi Revolution'daki (2012-13) Danny Matheson rolleriyle tanınmaktadır. Oyuncu son dönemde ABC dizisi Quantico'da Caleb Haas karakteriyle karşımıza çıkmaktadır.

Tate Ellington
Tate Ellington

Simon Asher

Amerikalı aktör son dönemde özellikle 2010 yapımı romantik drama türündeki film Remember Me'de canlandırdığı Aidan Hall rolüyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Elephant King'de de (2006) yer alan aktör televizyon dünyasında ise The Unusuals, Rescue Me, The Good Wife ve Don't Trust the B---- in Apartment 23 gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır....

Johanna Braddy
Johanna Braddy

Shelby Wyatt

2009 senesindeki The Grudge 3 ve Hurt filmlerindeki rolleriyle dikkat çeken Amerikalı aktris Easy A (2010), Paranormal Activity 3 (2011) ve The Levenger Tapes (2012) yapımlarında da rol almıştır. 2015 senesinde rol aldığı kara komedi türündeki UnREAL dizisindeki rol arkadaşı Freddie Stroma ile 2015 yazından bu yana bir beraberliği olan oyuncu...

Aunjanue Ellis
Aunjanue Ellis

Miranda Shaw

Amerikalı sinema, sahne ve televizyon oyuncusu aynı zamanda yapımcısı Ellis kariyerine tiyatroyla başladı. İlk olarak Girls Town filmiyle sinemaya adım atan aktris özellikle Men of Honor (2000), The Caveman's Valentine (2001), Undercover Brother (2002), Ray (2004), The Express (2008), The Taking of Pelham 123 (2009) ve The Help (2011)...

Jake McLaughlin
Jake McLaughlin

Ryan Booth

2007 yapımı In the Valley of Elah filmindeki Gordon Bonner rolüyle ünlenen Amerikalı aktör, televizyon kariyerinde ise NBC dizisi Believe ile ön plana çıktı. İptal edilen Believe dizisinin ardından ABC kanalında izleyicilerle buluşan Quantico dizisiyle oyunculuk kariyerini sürdürüyor. John P. McLaughlin ve Rebecca Kay De Victoria'nın oğlu...

Josh Hopkins
Josh Hopkins

Liam O'Connor

Amerikalı aktör ve amatör müzisyenlik yapan Hopkins kariyeri boyunca birçok dizi ve filmde rol almıştır. 1995 senesinde başlayan oyunculuk kariyerinde 20 seneyi geride bırakmıştır. Ally McBeal, Swingtown, Cougar Town ve Quantico ön planda olduğu diziler arasında yer almaktadır.

Priyanka Chopra
Priyanka Chopra

Alex Parrish

Miss World ünvanı da bulunan Hindistanlı aktris ayrıca şarkıcı ve yapımcıdır. Birçok ödül sahibi olduğu Bollywood'da oldukça popüler bir oyuncu olan Chopra, Quantico dizisi ile Amerikalı izleyicilerle de buluşmuştur.