Hata bildir

Sakarya Fırat

(2009 - 2009)
Puan
9,8
58 oy
59 kullanıcı
9,8
Sakarya Fırat; Uzman Jandarma Osman Kanat, askerliği gönüllü olarak seçmiş ve görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan parlak bir askerdir. En zor operasyonların altından kalkan da odur… Devresi Cemil’le gittikleri operasyon başarıyla sonuçlanır ancak bu operasyonun başarısı örgütü fena...
FOX TV'nin yeni 'Savaşçı'sı
FOX TV'nin yeni 'Savaşçı'sı
Fox TV ekranlarında yerini alacak cesur ve fedakar askerlerimiz hayatlarını konu alacak yeni dizi Savaşçı’nın ilk tanıtım fragmanı izleyicilerden tam not aldı.

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster
EN İYİ DİZİLER EN İYİ DİZİLER listesine, Murat Yapıcı ekledi. 11 Ocak 2021

üyeler ne diyor?

( 53 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
Mafakir
Sonunu film olarak bekliyoruz ! Dizi aniden sonu verilmeden bitti haksizlik bunca yil izliyorduk ??? Dagdakilere ne oldu, Elif le annesi ne oldu tam anlayamadik?? Elif bir anda yok son bolumde de yoktu !
GOKKAY
Bence devam etmeliydi cok anlamsiz bitti sonu getirilebilirdi en azindan
Denizyildiz
dizi bitmeseydi cok guzel olurdu ama bitti isde ne yapalim:((
Denizyildiz
bu dizi coooooooooooooooooooooooooooooooook guzeldi
cigdem_dayangac
Bu dizi de çok değerli, hayataki güncel konular işleniyor. Benim için yine değerli bir konu ve ciddi şekilde ele alıp kafa yoruyorlar. Yönetmenler elimden geldiği kadar izliyorum..
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

neler oldu ?

EmirT EmirT, Tattiawna Jones ile ilgili katkıda bulundu 27 Şubat 2019 - 11:08