Sevda Kuşun Kanadında 10. bölüm özet

Arif ve Ömer omuz omuza

Arif ve Ömer omuz omuza (10. Bölüm)

Arif ve mahalleli, Ömer’i götürmeye gelen polise karşı etten duvar örünce büyük bir karmaşa çıkar. Cemil Ateş, bu fırsattan yararlanarak Ömer’i kaçırmayı planlamaktadır. Arif, Ömer'e kurulan kumpası çözmek için harekete geçer. Arif’in omzunda başka bir yük daha vardır. Peki Arif; Tümay’ın annesi Esma’ya verdiği, Kubilay’ı kaçırma sözünü yerine getirebilecek mi?

 

 

Zafer’in Yeni Hedefi Ülkücü Derneği

Yıldırım, Ömer'in yokluğundan istifade ederek Zafer'in emriyle Ülkücü Derneğinin başına geçmek ister. Süleyman Özmen hemen devreye girererek buna itiraz eder ve bunun üzerine dikkatleri üzerine çeker…

 

Zafer, Tümay'ın isteği üzerine Ömer hakkında yayınlanan haberlerle ilgili gazeteyle konuşacağı sözünü verir. Zafer, kızının isteğini yerine getirir gibi gözükmektedir ancak Tümay, herşeyin müsebbibinin babası olduğunu bilmemektedir.

 

 

Halit Fethi’nin Ağına Düşüyor

Evden ayrılmaya karar veren Halit, Remzi'nin aracılığıyla Fethi’nin sohbetlerine katılmaya başlar. Başına neler geleceğinden kendisinin de haberi yoktur.

 

Fethi kapalı kapılar ardında ise; Kıbrıs’a giden silahların sevkiyatını organize eden ekibin isim listesinin peşindedir. Fethi, Astsubay Halis Demir’in peşine adamlarını takar. Halis, binbaşının verdiği emaneti ne pahasına olursa olsun koruması gerektiğini bilmektedir ve bu uğurda can vermeye bile hazırdır.

Yayın tarihi: 21 Ekim 2016 20:00

Yönetmen: Ayhan Özen,Yasin Uslu

Oyuncular: Yavuz Bingöl, Ufuk Bayraktar, Sevtap Özaltun, Müge Boz, Özge Sezince, Emel Dede