Taş Kağıt Makas 7. bölüm özet

Umut, sonunda istediğini alabilecek midir?

Taş Kağıt Makas (7. Bölüm)

Kanal D’nin MF Yapım imzalı dizisi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekrana geliyor. Sıra dışı hafıza yeteneğine sahip Umut’un, alzheimer hastası olan babası ile verdiği hayat mücadelesini konu alan dizinin yeni bölümünün özeti şöyle;

Rıza için önemli bir tanık bulduğunu düşünen Umut, kendini hiç beklemediği bir kumpasın içinde bulur. Yeniden yargılamayı başlatabilecek güçteki tanık Makbule Coşkun, öldürülmüştür. Üstelik birileri, cinayeti Umut’un üzerine kalacak şekilde dizayn etmiştir. Umut’un artık kaçmaktan başka şansı yoktur.

Rıza’yı kurtarabilmenin yolu, Umut’un aklanmasından geçer. Umut, Emirkıranlar’a karşı büyük bir meydan okumayla gelir. 24 saat içinde gerçek katil teslim edilmezse, bu büyük ailenin itibarını yerle bir edecek hamleler yapacaktır.

Emirkıran ailesi Umut’un peşine Süreyya Savcı ve Cevher Komiser’i takarken, diğer yandan Harun Yakar başka hesaplar içindedir. Kendi özgürlüğü için büyük bir meydan okumaya kalkışan Umut, sonunda istediğini alabilecek midir?

“Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” yeni bölümü ile 17 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D’de ekrana gelecek.

Yayın tarihi: 17 Nisan 2024 20:00

Oyuncular: Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Burak Yörük, Hande Ataizi, Bülent Seyran