Tek Türkiye ( 2007 )

Yerli Diziler Dram, Polisiye, Savaş

oyuncu kadrosu

Ozan Çobanoğlu
Ozan Çobanoğlu

Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden 2004 yılında mezun olmuştur.3 yıldır Konya Devlet tiyatrosında kadrolu elemandır. Evlidir ve 1 çocuk sahibidir.

Sabri Özmener
Sabri Özmener

Hacettepe Ünv. Devlet Konservatuarından mezun oldu, Ankara Devlet Tiyatrosunda oyunculuk yapmaya devam ediyor. Daha önce “Bizim Evin Halleri”, “Lise Defteri”, “Ne Seninle ne Sensiz” gibi dizilerde rol aldı.

Özlem Akınözü
Özlem Akınözü

İlk, orta, lise eğitimini aldıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne girmiştir. 2005’ten beri de dizi oyunculuğu yapan sanatçı, ‘Sensiz Olmuyor’, ‘Sahte Prenses’ ve daha sonra ‘Dicle’ isimli dizilerde rol almıştır.

Türker Tekin
Türker Tekin

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. 1963 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Tekin, 1965'ten 1978 yılına kadar Şehir Tiyatroları'nda çalıştı. 1978'de İzmir Devlet Tiyatrosu kadrosuna geçerek buradan emekli oldu. Ayrıca Türker Tekin, sinema ve dizi filmlerde de rol almıştır. Sanatçı, 17 Mart 2008'de bir tümör...

Ezgi Sertel
Ezgi Sertel

Zeynep Öğretmen

İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümü mezunudur.

Özgül Sağdıç
Özgül Sağdıç

Berfin

Hacettepe Ünv. Devlet Konservatuarından mezun oldu. Halen Konya Devlet tiyatrosunda oyuncu olarak çalışmaya devam ediyor. Tek Türkiye’den önce “Beşinci Boyut”, “Büyük Buluşma” ve “Hırsız Polis” gibi projelerde yer aldı.

Halil Kumova
Halil Kumova

Halil

Uzun süre Bursa D.T.'de sözleşmeli çalıştıktan sonra 2000 yılından bu yana İstanbul'dadır.

Çetin Azer Aras
Çetin Azer Aras

Sabo Ağa

Tiyatroya 1981 yılında Bursa Devlet Tiyatrosunun Gençlik Kursunu Kazanarak başladı. Bugüne kadar 35 Tv dramasında, 43 Tiyatro oyununda görev aldı. 23 değişik kurum ve kuruluşta da yaratıcı drama ve tiyatro çalışması yaptı.

yapımcı

yönetmen kadrosu