Teyzanne ( 2009 )

Yerli Diziler Dram

oyuncu kadrosu

İnci Türkay
İnci Türkay

Eda / Zehra

Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Trabzon Devlet Tiyatrosu ve Ankara Devlet Tiyatrosu'nda çalıştı.

Murat Serezli
Murat Serezli

Ömer

ürk sinema ve dizi oyuncusu. İstanbul’da dünyaya geldi. Tiyatro ve sinema sanatçıları Metin Serezli ve Nevra Serezli nin oğludur Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümünde okudu.

Erkan Sever
Erkan Sever

Zafer

Dokuz Eylül Üniversitesi, Tiyatro Oyunculuğu Bölümü'nden mezun olan sanatçı, İzmir Devlet Tiyatrosu'nda 1994 - 1996 yılları arasında çalıştıktan sonra,1996 yılında İstanbul Şehir Tiyatroları kadrosuna girdi. Sanat çalışmalarını tiyatro ile sınırlandırmayan Sever, kamera karşısına geçerek,...

Çağlar Çorumlu
Çağlar Çorumlu

Şaşkın Bakkal

1977 yılında dünyaya gelen Çağlar Çorumlu aslen Amasya Merzifon’ludur. Merzifon doğumludur. Tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu yapan Çağlar Çorumlu Güldür Güldür programındaki Şevket karakteri ile birlikte ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Özellikle son dönemde pijamalı Şevket Hoca karakteri ile ekran severleri ekrana kilitlemeyi başarmıştır.

Menekşe Güngör
Menekşe Güngör

İlk, orta ve liseyi Gebze'de, üniversiteyi Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Zile MYO'da okudu. Kuşdili Eğitim Merkezi'nde sunuculuk eğitimi aldı. Tiyatro eğitiminiyse M.S.M'de aldı.

Çisil Oral
Çisil Oral

EĞİTİM DURUMU : Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü Müjdat Gezen Sanat Merkezi Yazarlık Bölümü OYNADIĞI SİNEMA FİLMLERİ : Adab-ı Muaşeret

senaryo yazarı kadrosu

yapımcı

yönetmen

haberler