Yaralı Kuşlar ( 2019 )

Yerli Diziler

oyuncu kadrosu

Arzu Yanardağ
Arzu Yanardağ

Hülya

İlk ve orta öğretimini Bakırköy Kız Meslek Lisesi'de tamamladı. Bir mankenlik ajansına katıldan sonra Türkiye'nin en başarılı mankenlerinden biri oldu. Tatil Aşkları, Hayat Bağları, Eylül, Rüzgar, Umut Adası ve Gurbet Yolcuları gibi birçok dizi, film ve müzik kliplerinde oynamıştır.

Ada Çapa
Ada Çapa

Dilsiz

Said Ege Yıldırım
Said Ege Yıldırım

Minik

2011 yılının Eylül ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2. sınıfta eğitim hayatını sürdüren Said Ege Yıldırım, günümüzde Leyla Şirin Ajans’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürüyor. 2018 yılında araba markası olan Renault’un reklam filminde bulunmuştur. 2019 yılında...

Mert Ateş
Mert Ateş

Çıta

Mert Ateş 2009 yılının Ağustos ayında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 2019 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaralı Kuşlar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Çıra karakterini canlandırmaktadır.

Ozan Turan
Ozan Turan

Yaşar

Ceren Yavuz
Ceren Yavuz

Aslı

Tiyatro ve dizi film oyuncusu. Ceren Yavuz, 2017'de oynadığı gibi Müfettiş gibi tiyatro çalışmaları yanı sıra 2019 yılından itibaren Yaralı Kuşlar, Senden Daha Güzel, Yazgı gibi çeşitli film ve dizilerde rol aldı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Nuray Erkol
Nuray Erkol

Aysel

1958 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Nuray Erkol, geçmişten günümüze bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır. Günümüzde Yaralı Kuşlar dizisinde Aysel karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Canan Karanlık
Canan Karanlık

Neriman

2017 yılında Badem Şekeri 2 isimli sinema filminde rol almıştır. Aynı sene Kadın adlı dizide Hikmetin eşi Ümran olarak dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Zengin Kız Fakir oğlan ise rol aldığı bir başka dizidir. En son 2019 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaralı Kuşlar dizisinde Neriman karakterini canlandırmaktadır.