Yargı 84. bölüm özet

Ceylin’i içinden çıkılmaz bir durum beklemektedir!

Yargı (84. Bölüm)

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Dizinin ekrana gelecek 84’üncü bölümünün konusu şöyle; Ceylin ile Ilgaz aralarındaki gerilimli havayı çözerken İclal’in gelişi gündemlerine bomba gibi düşmüştür. Sorgu odasından Ilgaz ile İclal’in konuşmasına şahit olan ve de sarsılan Ceylin’i şimdiye kadar hiç duymadığı bir geçmiş hikaye beklemektedir. 

Yiğit’in ölü bulunmasıyla başlayan olaylar, gizli tanık olan abisi Mustafa’nın da öldürülmesiyle iyice içinden çıkılması zor bir hal almıştır. Başlarda sıradan bir aile gibi gözüken Cennet’in ailesi ve etrafındaki son sır perdesi de aralanacak, tüm gizli kalmış gerçekler ortaya çıkacaktır. Baba kaybını henüz atlatamamış Kaya ailesinde sular bir türlü durulmamaktadır. Merdan’ın Kadir’i öldürme şüphesiyle gözaltına alınması sonrası şimdi de şüpheli sıfatıyla tüm oklar Çınar’ı göstermektedir. Çınar’ın yolculuğu etrafındakileri de yıka döke meçhul bir sona doğru ilerlemektedir.

Sevdikleri için her türlü yan yolu kullanmaktan çekinmeyen Ceylin’i içinden çıkılmaz bir durum beklemektedir. Ilgaz’a verdiği sözler, kurtarılmayı bekleyen Çınar, gerçeği bulmak üzere olan İclal ve yanında durması gereken ailesi arasında sıkışmıştır. Üstelik bu kez Çınar için kaldırdıkları düşünülen taşın altında Yekta ile kendisi de varken...

Yargı heyecan dolu yeni bölümü ile pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D'de!

Yayın tarihi: 25 Şubat 2024 20:00

Yönetmen: Ali Bilgin

Oyuncular: Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Zeyno Eracar, Uğur Aslan