Hata bildir

Yüksek Sosyete

(2016 - 2016)
Puan
10
9 oy
2 kullanıcı
10
Yapım : 2016 Türkiye
Yapım şirketi : Bi Yapım
Yapımcı :
Yönetmen :
29 kişinin favori dizisi oldu
Yüksek Sosyete; Yüksek Sosyete’nin en tanınmış ailelerinden birinin kızı olan Cansu, kendine yeni bir hayat kurmak için karşısına çıkan işaretleri takip etmeye başlar. Kerem ise varlıklı bir aileye hizmet ederek büyümüş, emektar bir çiftin tek oğludur. Kerem, hayallerini gerçekleştirmek için çocukluk arkadaşı Mert’le bir aylığına yer değiştirmeyi...
Kojiro tarafından eklendi
17 Aralık 2016 Cumartesi reyting sonuçları
17 Aralık 2016 Cumartesi reyting sonuçları
Kalbimdeki Deniz mi, Yüksek Sosyete mi, Aşk Laftan Anlamaz mı, Kertenkele Yeniden Doğuş mu, Seksenler mi? Ekranlarda Cumartesi gününün galibi hangi yapım oldu?

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster
İzlediklerim İzlediklerim listesine, alperguness ekledi. 03 Kasım 2016

reyting raporu

üyeler ne diyor?

( 2 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
mircan
yüksek sosyete cumartesi olduğu için reytingi düştü bence yoksa oldukça yüksek bir seyirci potansiyeli var. bu kadar erken bitirmeniz yazdan beri diziyi takip edenlere de haksızlık oluyor. o kadar çok şey yarım kalacak ki, Kerem'in Güzelce hayali, Can belki geri gelecekse onunla ilgili gelişmeler, kötü Begüm ve şirket, Levent ve Süreyya... keşke böyle bitirme kararı almadan önce biraz daha taşları yerine oturtsaydınız. takip eden bizler için öncede yazdığım gibi haksızlık bu..
Melike Tapsız 202925
dizi senaryosu kore dizisi high societynin aynı. buradaki ikinci erkek de hyungsik kadar eğlenceli olursa izlenmeye değer bir dizi olabilir
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

neler oldu ?

Elif Bahar Gürsel Elif Bahar Gürsel, Fırat Can Aydın sayfasına bir yorum yazdı 03 Şubat 2017 - 05:58