02 Haziran 2013 Pazar reyting sonuçları!

Hangi dizi zirvede? Aşk Emek İster mi, Farklı Desenler Feride mi, Ali Ayşe'yi Seviyor mu, Bir Erkek Bir Kadın mı, Avrupa Avrupa mı?

resim yok
03 Haziran 2013 - 10:58
Reyting

Hangi dizi zirvede? Aşk Emek İster mi, Farklı Desenler Feride mi, Ali Ayşe'yi Seviyor mu, Bir Erkek Bir Kadın mı, Avrupa Avrupa mı?

Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu. İşte reytingler...

Ekranlarda Pazar gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik. İşte TNS ölçümlerine göre ekranların reyting karnesi...

Tüm kişilerde Survivor lider, dizi kategorisinde Aşk Emek İster zirvede!

Survivor ve Ben Bilmem Eşim Bilir isimli yarışma programlarının sırasıyla zirveyi paylaştıkları dün akşam, dizi kategorisine bakıldığında Show TV'nin yeni dizilerinden Aşk Emek İster geçen hafta olduğu gibi dizilerin birincisi durumunda. Farklı Desenler Feride, Ali Ayşe'yi Seviyor, Akasya Durağı (tekrar), Umutsuz Ev Kadınları (tekrar), Yalan Dünya (tekrar), Bir Erkek Bir Kadın, Galip Derviş (tekrar) ve Avrupa Avrupa ise diğer sıraları paylaşan yapımlar oldular.

AB sıralamasında dizi kategorisinde Bir Erkek Bir Kadın zirvede!

AB grubunda dizi kategorisinde dizilerin elde ettiği izlenme oranları birbirlerine oldukça yakın görünüyor. Sıralama şöyle: Galip Derviş (tekrar), Ali Ayşe'yi Seviyor, Avrupa Avrupa, Bir Erkek Bir Kadın, Umutsuz Ev Kadınları (tekrar), Aşk Emek İster, Yalan Dünya (tekrar)

İşte gecenin ayrıntılı karnesi:

 

 photo 1_zps28262542.png [reklam]  photo 2_zps3524d54d.png

 

31 MAYIS 2013 CUMA REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat