04 Kasım 2016 Cuma reyting sonuçları

Arka Sokaklar mı, Bana Sevmeyi Anlat mı, yeni dizi Aşk ve Mavi mi, Kiralık Aşk mı, Sevda Kuşun Kanadında mı? Ekranlarda Cuma günü neler izlendi?

Volkan Küçükel
05 Kasım 2016 - 14:30
Reyting

Arka Sokaklar mı, Bana Sevmeyi Anlat mı, yeni dizi Aşk ve Mavi mi, Kiralık Aşk mı, Sevda Kuşun Kanadında mı, O Ses Türkiye mi, haber bültenleri mi, Güldür Güldür Show mu?

Ekranlarda Cuma günü neler izlendi?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'ARKA SOKAKLAR' ALIŞTIĞI YERDE!

Kanal D'nin istikrar abidesi dizisi Arka Sokaklar yeni sezonuyla ekranlara geri dönmesinden bu yana zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Dizi, bu hafta atv'nin yenisi Aşk ve Mavi'nin önünde yine zirvede. Aşk ve Mavi ilk bölümüyle 4. sıradan listeye giriş yaparken, Kiralık Aşk bu hafta 5. sırada yer aldı.

Fox'un Bana Sevmeyi Anlat'ı 13. ve TRT'nin Sevda Kuşun Kanadında'sı ise 43. sırada kendilerine yer bulabildi.

AB'DE 'KİRALIK AŞK'

AB kategorisinde geçtiğimiz hafta olduğu gibi dizilerin zirvesinde Kiralık Aşk var! Fox'un Bana Sevmeyi Anlat'ı bu dizinin en yakın takipçisi.

Arka Sokaklar 8., Aşk ve Mavi 14. ve Sevda Kuşun Kanadında 26. sırada yer alıyor.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: http://www.diziler.com/reyting

'Arka Sokaklar' 416. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat