08 Nisan 2017 Cumartesi reyting sonuçları

Kalbimdeki Deniz mi, Yeni Gelin mi, Adı Efsane mi, Seksenler mi, Fazilet Hanım ve Kızları mı? Ekranlarda Cumartesi gününün galibi hangi program oldu?

Volkan Küçükel
09 Nisan 2017 - 11:57
Reyting

Kalbimdeki Deniz mi, Yeni Gelin mi, Adı Efsane mi, Seksenler mi, Fazilet Hanım ve Kızları mı?

Ekranlarda Cumartesi gününün galibi hangi program oldu?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'YENİ GELİN' DİZİLERİN ZİRVESİNDE!

Tüm kişilerde dizilerin zirvesinde bu hafta da Show TV'nin yeni dizilerinden Yeni Gelin var. Kalbimdeki Deniz ve üçüncü bölümüyle istikrarını koruyan Fazilet Hanım ve Kızları bu dizinin en yakın takipçileri durumunda.

Kanal D'nin Adı Efsane'si bu hafta birkaç sıra yükselişle 7. sırada yer alırken; Seksenler ise 24. sırada günü tamamladı.

17-04/09/fazilet-hanim-ve-kizlari-3-bolum.jpg

AB KATEGORİSİNDE DİZİLERİN ZİRVESİNDE 'KALBİMDEKİ DENİZ' VAR

Survivor'ın ilk sırada yer aldığı AB kategorisinin ikinci sırasında bu hafta da Kalbimdeki Deniz yer alıyor. Adı Efsane 3., Fazilet Hanım ve Kızları 5., Show TV'nin Yeni Gelin'i 7. ve daha başarılı olduğu AB kategorisinde Seksenler 9. sırada günü tamamladılar.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: http://www.diziler.com/reyting

'Yeni Gelin' 6. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat