09 Aralık 2016 Cuma reyting sonuçları

Aşk ve Mavi mi, Arka Sokaklar mı, Muhteşem Yüzyıl Kösem mi, Kiralık Aşk mı, Sevda Kuşun Kanadında mı? Ekranlarda Cuma günü neler izlendi?

Volkan Küçükel
10 Aralık 2016 - 11:00
Reyting

Aşk ve Mavi mi, Arka Sokaklar mı, Muhteşem Yüzyıl Kösem mi, Kiralık Aşk mı, Sevda Kuşun Kanadında mı, O Ses Türkiye mi, Güldür Güldür Show mu?

Ekranlarda Cuma günü neler izlendi?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'AŞK VE MAVİ' BU HAFTA DA ZİRVEDE!

atv'nin Aşk ve Mavi'si istikrarlı grafiğini sürdürerek bu hafta da listenin ilk sırasında yer aldı. Arka Sokaklar bu diziyi yakın takibini sürdürüyor.

Kiralık Aşk birkaç sıra düşüşle 15. sırada yer alırken; beklenenden çok uzak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem 31. ve TRT'nin Sevda Kuşun Kanadında'sı ise 47. sırada kendilerine yer bulabildi.

AB'DE SIKI ZİRVE MÜCADELESİ!

Güldür Güldür Show ve O Ses Türkiye'nin genel sıralamada ilk iki sırada yer aldığı bu kategoride Kiralık Aşk en çok izlenen dizi olurken; Arka Sokaklar ve Aşk ve Mavi art arda sıralandı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem, AB'de birkaç sıra yükselişle 12. sırada yer alırken, Sevda Kuşun Kanadında ise 30. sırada günü tamamladı.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: http://www.diziler.com/reyting

'Aşk ve Mavi' 7. bölüm fragmanı:

Video hazırlanıyor..

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat