12 Temmuz 2016 Salı reyting sonuçları

Hangi dizi ve yapımlar zirvede?

Volkan Küçükel
13 Temmuz 2016 - 15:53
Reyting

Yeni dizi Gülümse Yeter mi, Kanıt: Ateş Üstünde mi, yabancı sinema Taşıyıcı 2 mi, Şahane Damat mı?

Ekranlarda Salı gününün galibi hangi yapım oldu?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'GÜLÜMSE YETER'DEN HIZLI BAŞLANGIÇ!

Bir Kore dizisi olan Smiley You'nun Türkiye uyarlaması Gülümse Yeter ekran macerasına oldukça iyi bir giriş yaparak ilk bölümüyle zirveye oturdu. Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin'in yer aldığı dizinin en yakın takipçisi yabancı sinema Taşıyıcı 2 oldu.

Kanal D'nin merakla beklenen Kanıt: Ateş Üstünde'si dördüncü sırada yer alıp hiç de fena olmayan bir performans ortaya koyarken Şahane Damat ise listenin altıncı sırasında kendine yer buldu.

AB'DE ZİRVEDE AYNI YAPIMLAR VAR

AB kategorisinde ilk iki sırayı Taşıyıcı 2 ve Gülümse Yeter alırken, günün diğer dizileri Şahane Damat ve Kanıt: Ateş Üstünde diğer sıraları paylaştılar.

TV8'in yarışma programı Rising Star Türkiye beşinci sırada kendine yer bulabildi.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: http://www.diziler.com/reyting

'Gülümse Yeter' 2. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat