15 Aralık 2018 Cumartesi reyting sonuçları! Erkenci Kuş ve İkizler Memo - Can'ın zirve yarışı!

15 Aralık 2018 Cumartesi günü reytingleri belli oldu. Günün reyting tablosu nasıl şekillendi? İşte reytingler ve günün değerlendirmesi...

Volkan Küçükel
16 Aralık 2018 - 13:06
Reyting

15 Aralık 2018 Cumartesi reyting sonuçları elimize ulaştı! Günün reyting tablosu nasıl şekillendi?

Star TV'nin üst sıralardan düşmeyen dizisi Erkenci Kuş, Kanal D'nin özellikle total izleyiciye hitap eden İkizler Memo - Can'ı ve TRT'nin komedi dizisi Kalk Gidelim bu hafta kaçıncı sırada yer aldılar?

Ayrıntılı inceleme ve sıralı liste haberimizde!

İŞTE TOTAL VE AB'DE GÜNÜN REYTİNGLERİ

15 Aralık 2018 reyting sonuçları (Total)

18-12/16/15-aralik-total-reytingler.jpg

15 Aralık 2018 reyting sonuçları (AB)

18-12/16/15-aralik-ab-reytingler.jpg

İKİZLER MEMO-CAN TOTALDE ZİRVEDEKİ YERİNİ KORUYOR!

Başrollerini Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik ve Emir Berke Zincidi'nin paylaştığı Kanal D'nin yeni sezon dizilerinden İkizler Memo-Can; Can'ın Memo'nun yerine bilgi yarışmasına katıldığı 8. bölümü ile tüm kişilerde zirvede yer aldı.

Dizi, tüm kişilerde 6.97 reyting, 15.67 izlenme payı alarak son üç hafta olduğu gibi günün en çok izlenen yapımı olmayı başardı.

İkizler Memo-Can, AB'de ise 6. sırada günü tamamladı.

18-12/16/kizler-memo-can-8-bolum-fotograf.jpg

ERKENCİ KUŞ BU HAFTA DA AB'NİN EN ÇOK İZLENEN DİZİSİ!

Twitter'da #HepSenVarsın etiketinin kullanıldığı 24. bölümüyle ekranlara gelen Star TV'nin Erkenci Kuş'u AB kategorisinde bu hafta O Ses Türkiye'nin hemen ardında 2. olarak bu kategoride günün en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi, tüm kişilerde ise İkizler Memo-Can ve Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu'nun ardında 3. sırada günü tamamladı.

18-12/16/erkenci-kus-24-bolum-fotograf.jpg

KALK GİDELİM BU HAFTA KAÇINCI SIRADA YER ALDI?

Eyüp Üstün'ün yapımcılığını üstlendiği TRT komedisi Kalk Gidelim bu hafta Twitter'da #TekrarıYok bölüm etiketinin kullanıldığı 49. bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Dizi, geçen haftaya kıyasla her iki kategoride reytinglerini arttırıp birkaç sıra yükselirken daha başarılı olduğu AB kategorisinde 4., totalde ise 8. sırada kendine yer buldu.

18-12/16/kalk-gidelim-49-bolumden-kare.jpg

"Erkenci Kuş" 25. Bölüm Ön İzleme:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat