15 Ekim 2014 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi dizi ve yapımlar zirvede?

resim yok
16 Ekim 2014 - 12:24
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede?

Güzel Köylü mü, Kara Para Aşk mı, Yılanların Öcü mü, Benim Adım Gültepe mi, Kaçak Gelinler mi, Hayat Yolunda mı, Zengin Kız Fakir Oğlan mı, Kadim Dostum mu, Aşktan Kaçılmaz mı, Yetim Gönüller mi, Beni Affet mi, Unutma Beni mi, Deniz Yıldızı mı, İki Dünya Arasında mı?


Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu.

İşte reytingler...

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE ZİRVE YİNE AYNI!

Tüm kişiler kategorisi genel klasmanda günü önde kapatan yapım bir kez daha Güzel Köylü oldu. Böylelikle hem dizi kategorisinde hem de genel klasmanda liderliği alan Güzel Köylü başarısını sürdürdü.

Dizinin takipçileri ise şöyle sıralandı: İstikrarlı grafiği ile dikkat çeken Show TV'nin iddialı dizilerinden Yılanların Öcü, Star Ana Haber, Kara Para Aşk, Zengin Kız Fakir Oğlan, Beni Affet, Deniz Yıldızı, Benim Adım Gültepe ve İki Dünya Arasında.

Hayat Yolunda ikinci bölümüyle biraz gerileyerek 17., Fox TV dizisi Kadim Dostum 31., Aşktan Kaçılmaz 34. ve yeni kanalında ekran macerasını sürdüren Kaçak Gelinler ise 39. sırada yer aldı.

 

AB'DE SIRALAMA DEĞİŞİKLİKLER VAR!

Güzel Köylü geçtiğimiz hafta ikinci sırada yer aldığı bu kategoride de liderliği yeniden ele geçirdi. Zengin Kız Fakir Oğlan, Kara Para Aşk, Hayat Yolunda ve Benim Adım Gültepe ise bu dizileri takip eden yapımlar.

Diğer sıraları paylaşan diziler ise şöyle: Yılanların Öcü, İki Dünya Arasında, Kaçak Gelinler, Beni Affet, Deniz Yıldızı ve Kadim Dostum.

 

GÜNÜN SIRALAMA TABLOSU

[reklam]

 

BİR ÖNCEKİ ÇARŞAMBA GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları