19 Ekim 2016 Çarşamba reyting sonuçları

No: 309 mu, Kara Sevda mı, Poyraz Karayel mi, Aşk Laftan Anlamaz mı? Ekranlarda Çarşamba gününün galibi hangi dizi oldu?

Volkan Küçükel
20 Ekim 2016 - 10:28
Reyting

No: 309 mu, Kara Sevda mı, Poyraz Karayel mi, Aşk Laftan Anlamaz mı?

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi hangi dizi oldu?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

TÜM KİŞİLERDE 'NO: 309' ALIŞTIĞI YERDE!

İstikrarlı bir şekilde iyi izlenme oranları elde eden Fox TV'nin sevilen dizisi No: 309 bu hafta da Star TV'nin Kara Sevda'sının önünde zirvede yer almayı başardı.

Poyraz Karayel bu hafta bir sıra yükselerek beşinci sırada yer alırken, listede gerilemeye devam eden Aşk Laftan Anlamaz ise 17. sırada kendine yer bulabildi.

AB'DE SIRALAMA BENZER

AB kategorisinde tüm kişilere benzer bir görüntü mevcut. No: 309, bu kategoride de en yakın rakibi Kara Sevda'nın önünde bu kategoride de ilk sırada.

Poyraz Karayel dördüncü sırada yer alırken, Show TV'nin Aşk Laftan Anlamaz'ı 30. sırada yer alıp ciddi bir düşüş yaşadı.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: http://www.diziler.com/reyting

'No: 309' 19. Bölüm Fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat