19 Ocak 2017 Perşembe reyting sonuçları

Cesur ve Güzel mi, Vatanım Sensin mi, Umuda Kelepçe Vurulmaz mı, Ölene Kadar mı, Cesur Yürek mi? Ekranlarda Perşembe gününün galibi hangi yapım oldu?

Volkan Küçükel
20 Ocak 2017 - 11:38
Reyting

Cesur ve Güzel mi, Vatanım Sensin mi, Umuda Kelepçe Vurulmaz mı, Ölene Kadar mı, Cesur Yürek mi?

Ekranlarda Perşembe gününün galibi hangi yapım oldu?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'VATANIM SENSİN' BU HAFTANIN BİRİNCİSİ!

Geçtiğimiz hafta Cesur ve Güzel'in yer aldığı zirveyi bu hafta Kanal D'nin sevilen tarihi dizisi Vatanım Sensin devraldı. Star TV'nin iddialı yapımlarından Cesur ve Güzel tüm kişilerde günün ikincisi olurken; Umuda Kelepçe Vurulmaz 7. sırada yer alarak bu dizilerin takipçisi oldu.

Cesur Yürek 11.; Engin Akyürek ve Fahriye Evcen'i buluşturan atv'nin yeni dizilerinden Ölene Kadar ise ikinci bölümüyle biraz gerileyerek 15. sırada günü tamamladı.

17-01/20/vatanimsensin-cesurveguzel.jpg

AB'DE 'VATANIM SENSİN' FARKI SÜRÜYOR!

Vatanım Sensin daha yüksek izlenme oranları yakaladığı AB kategorisindeki hakimiyetini sürdürdü ve bu hafta da zirvede yer aldı. Cesur ve Güzel bu dizinin yakın takipçisi.

Cesur Yürek 11., Ölene Kadar 15. ve Umuda Kelepçe Vurulmaz ise 25. sırada günü tamamladılar.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: https://www.diziler.com/reyting

'Vatanım Sensin' 13. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat