20 Ekim 2018 Cumartesi reyting sonuçları! Erkenci Kuş, Kalk Gidelim, Yeni Gelin reytingleri

20 Ekim 2018 Cumartesi günü reytingleri elimize ulaştı. Günün reyting tablosu nasıl oluştu? İşte reytingler...

Volkan Küçükel
21 Ekim 2018 - 11:45
Reyting

20 Ekim 2018 Cumartesi reyting sonuçları elimize ulaştı! Cumartesi günü ekranlara gelen programlardan hangileri izleyiciden geçer not almayı başardı?

Star TV'nin zirveden düşmeyen dizisi Erkenci Kuş, istikrarlı ekran grafiğiyle Yeni Gelin, TRT'nin ilgi gören komedisi Kalk Gidelim, Kanal D'nin Tolgahan Sayışman'lı yeni sezon dizisi Bir Umut Yeter ve Fox'un Bir Deli Rüzgar'ı bu hafta kaçıncı sırada yer aldılar?

Ayrıntılı inceleme ve sıralı liste haberimizde!

İŞTE TOTAL VE AB'DE GÜNÜN REYTİNGLERİ

20 Ekim 2018 reyting sonuçları (Total Grubu)

18-10/21/20-ekim-2018-total-reytingleri.jpg

20 Ekim 2018 reyting sonuçları (AB Grubu)

18-10/21/20-ekim-2018-ab-reytingleri.jpg

ERKENCİ KUŞ İKİ KATEGORİDE DE ZİRVEDEKİ YERİNİ KORUDU!

Star TV'nin Erkenci Kuş'u başarılı ekran grafiğini bu hafta da sürdürdü. Dizi, totalde Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu ve Yeni Gelin; AB'de ise O Ses Türkiye'nin önünde zirveye kuruldu.

18-10/21/erkenci-kus-fotograf.jpg

YENİ GELİN TOTALDE ZİRVEYİ TAKİBİNİ SÜRDÜRÜYOR!

Tüm kişiler kategorisinde iyi sonuçlar alan Show TV'nin Yeni Gelin'i bu hafta da zirveyi yakından takip etti. Dizi, tüm kişilerde günü 3. sırada tamamlarken; AB'de ise birkaç sıra gerileyerek 16. sırada kendine yer bulabildi.

18-10/21/yeni-gelin-58-bolum-fotograf.jpg

BİR DELİ RÜZGAR ERKEN FİNAL YAPTI!

Yapımını TMC Film'in üstlendiği Fox'un yenilerinden Bir Deli Rüzgar için başarısız reytingleri sonrasında final kararı alınmıştı. Her geçen hafta reyting sıralamasında gerileyen dizi final bölümüyle AB'de 5., totalde ise 12. sırada yer alarak ekran macerasını noktaladı.

18-10/21/bir-deli-ruzgar-6-bolum-fotograf.jpg

TRT 1'in Kalk Gidelim dizisi istikrarlı reytingleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Dizi, daha başarılı olduğu AB kategorisinde bu hafta 4. sıraya gerilese de totalde geçen haftaki yerini korumayı bildi.

18-10/21/kalk-gidelim-42-bolum-fotograf.jpg

BİR UMUT YETER ERKEN FİNALE DOĞRU!

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç ve Hazal Subaşı'nın yer aldığı Kanal D'nin yeni sezon dizilerinden Bir Umut Yeter'in reytinglerde bir türlü beklenen sonuçları alamaması beraberinde hiç sürpriz olmayan erken final kararının alınmasına neden oldu. İlk bölümünün ardından yayın günü değişen ve yeni gününde de bekleneni veremeyen dizinin 6. bölümüyle final yapacağı öğrenildi. Dizi dün akşam ekranlara gelen dördüncü bölümüyle her iki kategoride 14. sırada kendine yer bulabildi.

18-10/21/bir-umut-yeter-4-bolum-fotograf.jpg

"Yeni Gelin" 59. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat