21 Ocak 2019 Pazartesi reyting sonuçları! Çukur, Söz, Yasak Elma ekranlara nasıl döndü?

21 Ocak 2019 Pazartesi günü reytingleri belli oldu. Günün iddialı dizileri Çukur, Söz ve Yasak Elma'nın dönüşüyle reyting tablosu nasıl şekillendi? İşte reytingler ve günün değerlendirmesi...

Volkan Küçükel
22 Ocak 2019 - 10:19
Reyting

21 Ocak 2019 Pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu! Günün en çok izlenen dizisi hangisi oldu?

Yeni yılla birlikte tatile giren dizilerin bir bir geri dönmesiyle ekranlardaki reyting savaşı yeniden kızıştı. Günün iddialı yapımları Söz, Çukur, Yasak Elma ile TRT'nin yeni dizilerinden Vuslat arasında geçen reyting mücadelesinden bu hafta hangi yapım galip çıktı?

Ayrıntılı inceleme ve sıralı liste haberimizde!

İŞTE TOTAL VE AB'DE GÜNÜN REYTİNGLERİ

21 Ocak 2019 reyting sonuçları (Total)

19-01/22/21-ocak-2019-total-reytingler.jpg

21 Ocak 2019 reyting sonuçları (AB)

19-01/22/21-ocak-2019-ab-reytingler.jpg

ÇUKUR TAHTINI DEVRALDI!

"Bize bıçak tutmayı da, silah tutmayı da, taş gibi soğuk durmayı da hayat öğretti..." Ay Yapım imzalı Çukur verdiği aradan geri dönerek dün akşam 2019'un ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Dizi, 49. bölümüyle AB kategorisinde 9,52 izlenme oranı (rating), 22,19 izlenme payı (share); tüm kişilerde ise 11,25 izlenme oranı (rating), 23,05 izlenme payı (share) elde ederek alıştığımız üzere güne damgasını vuran yapım oldu.

Bölüm için kullanılan #YamaçıKimVurdu etiketi Twitter'da Türkiye'de uzun süre TT listesinde kalmayı başardı.

19-01/22/ukur-49-bolumden-kare.jpg

SÖZ TOTALDE YERİNİ KORUYOR!

"Zor gününde birbirine kenetlenmektir dostluk…" Günün ekranlara dönen bir diğer iddialı yapımı Star TV'in Söz'ü kaldığı yerden devam ederek totalde Çukur'u takibini sürdürüyor.

Yeni bölümü için Twitter'da #İnanmakİstiyorum etiketini kullanan dizi, 66. bölümüyle AB'de ise 6. sırada günü tamamladı.

19-01/22/soz-66-bolum-fotograf.jpg

YASAK ELMA İSTİKRARLI GRAFİĞİNİ KORUYOR!

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Soyata'nın kaleme aldığı Fox TV'nin Yasak Elma'sı yeni bölümüyle ekranlara geri dönerken istikrarlı ekran grafiğini ve üst sıraları zorlamayı sürdürüyor.

Dizi, Twitter'da #sorumlususensin etiketinin kullanıldığı 29. bölümüyle AB'de 3.; tüm kişilerde 6. sırada yer alarak geçtiğimiz haftalara benzer bir ekran performansı sergiledi.

19-01/22/yasak-elma-29-bolumden-kare.JPG

GÜÇLÜ RAKİPLERİNİN DÖNÜŞÜ VUSLAT'I NASIL ETKİLEDİ?

"Mihnet... Gamdır, kederdir. Hapsedilmektir. Hapsolmaktır acına kederine... İnsanların gözünden düşmektir. Aşağılanmaktır...Yaradan bazen nimetle, bazen de mihnetle imtihan eder. İnsanoğlu zorluklarla sınanır, sabreder de bollukla sınanınca sabredemez. Bolluğun imtihanı yokluğun imtihanından ağırdır. Sınavını veremediğin bolluk kederdir, mihnettir. Üzülmektir. Sıkılmaktır. Çaresiz, sıkışıp kalmaktır. Sürgün edilmektir, mihnet. Sürgününe 'eyvallah' demektir."

Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür'ün paylaştığı TRT'nin yenilerinden Vuslat dün akşam 3. bölümüyle ekranlardaydı.

Yeni bölümüyle AB kategorisinde %4,74 izlenme oranı ve %10,67 izlenme payıyla 5.; tüm kişiler kategorisinde ise %4,98 izlenme oranı ve %9,93 izlenme payıyla 9. sırada yer alan Vuslat güçlü rakiplerinin ekranlara geri dönüşüyle gerek izlenme oranları gerekse sıralamada beklendiği gibi biraz gerileme gösterdi.

19-01/22/vuslat-3-bolumden-kare.jpeg

"Çukur" 2. Sezon 17. Bölüm Ön İzleme:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat