23 Mart 2014 Pazar reyting sonuçları!

Hangi diziler zirvede? İşte reytingler...

resim yok
24 Mart 2014 - 11:17
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede?

Güneşi Beklerken mi, Küçük Gelin mi, O Hayat Benim mi, Saklı Kalan mı, Doksanlar mı, Galip Derviş mi, Bir Yusuf Masalı mı, Survivor mı?


Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu. İşte reytingler...

Ekranlarda Pazar gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE EN ÇOK İZLENEN DİZİ HANGİSİ?

STV'nin çok izlenen dizilerinden Küçük Gelin bu hafta da tüm kişilerde en çok izlenen dizi olurken, Star TV'nin iddialı programı Survivor'ın ardından genel klasmanda ise ikinci oldu. Fox'un yeni dizilerinden O Hayat Benim istikrarlı grafiğini sürdürdü ve bu yapımların takipçisi oldu. Kanal D'nin sevilen gençlik dizisi Güneşi Beklerken dizi sıralamasında sonraki sırada yer alıyor. Bir Yusuf Masalı 37., Saklı Kalan ise 38. sırada kendilerine yer bulabildi.

 

AB'DE DİZİLERİN LİDERİ YİNE GÜNEŞİ BEKLERKEN!

AB kategorisinde Survivor, Güneşi Beklerken ve Kanal D Haber zirvede yakın aralarla sıralandı. O Hayat Benim, Galip Derviş, Kardeş Payı (tekrar), Küçük Gelin ve Doksanlar zirvedeki yapımların takipçisi oldular.

 

İŞTE GÜNÜN AYRINTILI KARNESİ

[reklam]

 

BİR ÖNCEKİ PAZAR GÜNÜNÜN REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat