30 Ekim 2016 Pazar reyting sonuçları

Hayat Bazen Tatlıdır mı, O Hayat Benim mi, Bodrum Masalı mı, Seviyor Sevmiyor mu, final bölümüyle Arkadaşlar İyidir mi, Baba Candır mı? Ekranlarda Pazar gününün galibi hangi yapım oldu?

Volkan Küçükel
31 Ekim 2016 - 11:00
Reyting

Hayat Bazen Tatlıdır mı, O Hayat Benim mi, Bodrum Masalı mı, Seviyor Sevmiyor mu, final bölümüyle Arkadaşlar İyidir mi, Baba Candır mı, haber bültenleri mi, O Ses Türkiye mi?

Ekranlarda Pazar gününün galibi hangi yapım oldu?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'HAYAT BAZEN TATLIDIR' YİNE ZİRVEDE!

Senaristliğini Gani Müjde'nin yaptığı Star TV'nin yeni dizilerinden Hayat Bazen Tatlıdır üçüncü haftasında da tüm kişilerde en çok izlenen dizi oldu! O Hayat Benim dördüncü sırada yer alarak bu dizinin en yakın takipçisi oldu.

Pazar gününe alınan Bodrum Masalı'nın yeni günündeki ekran performansı merak konusu idi. Dizi, 8. sırada kendine yer bulurken, Seviyor Sevmiyor bu hafta biraz daha düşüş yaşadı ve tüm kişilerde 9. sırada yer aldı.

Baba Candır 20. ve düşen izlenme oranları sonrasında final bölümüyle ekranlara gelen Arkadaşlar İyidir 43. sırada kendilerine yer bulabildiler.

AB KATEGORİSİNDE BENZER TABLO!

Hayat Bazen Tatlıdır, AB kategorisinde de O Ses Türkiye'nin ardında günün en çok izlenen dizisi oldu. Bodrum Masalı bu kategoride daha iyi bir sonuç alarak 4. sırada yer aldı.

Seviyor Sevmiyor 8., Baba Candır 9. ve O Hayat Benim 10. sırada art arda sıralandılar.

Arkadaşlar İyidir ise 36. sırada yer alarak ekran macerasını sonlandırdı.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: http://www.diziler.com/reyting

Seviyor Sevmiyor 17. Bölüm Fragmanı:

Video hazırlanıyor..

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat