ABD'de yasa dışı avlanan David Berry Jr'a, yüzlerce geyik öldürdüğü için hapis cezasının yanı sıra ayda en az bir kez yapmak üzere hangi ceza verilmiştir?

Her bölümüyle izleyicileri ekrana bağlayan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni bölümünde "ABD'de yasa dışı avlanan David Berry Jr'a, yüzlerce geyik öldürdüğü için hapis cezasının yanı sıra ayda en az bir kez yapmak üzere hangi ceza verilmiştir?" sorusu soruldu ve cevabı izleyenler tarafından merak ediliyor. Cevabı bilinmeyen sorunun detayları haberimizde..

Volkan Küçükel
25 Şubat 2019 - 21:11
Gündem

ABD'de yasa dışı avlanan David Berry Jr'a, yüzlerce geyik öldürdüğü için hapis cezasının yanı sıra ayda en az bir kez yapmak üzere hangi ceza verilmiştir? sorusu Türkiye'nin en beğenilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de, 25 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde soruldu. İzleyicilerin merakla öğrenmek istediği sorunun doğru cevabını haberimizin detaylarından öğrenebilirsiniz.

Japonya'ya giden ilk Avrupalılar kimlerdir?

Bu akşam ATV ekranlarında yayınlanan, dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi ve kültür yarışmasında sorulan "ABD'de yasa dışı avlanan David Berry Jr'a, yüzlerce geyik öldürdüğü için hapis cezasının yanı sıra ayda en az bir kez yapmak üzere hangi ceza verilmiştir?" sorusu çok merak edildi. Bu aşamada sorulan soru ve cevap şıkları aşağıdaki gibiydi;

ABD'de yasa dışı avlanan David Berry Jr'a, yüzlerce geyik öldürdüğü için hapis cezasının yanı sıra ayda en az bir kez yapmak üzere hangi ceza verilmiştir?

A- Hayvan barınağında temizlik yapmak

B- Bambi filmini izlemek

C- Ormanda koruculuk yapmak

D- Geyik kostümüyle gezmek

Bu sorunun doğru şıkkı B- Bambi filmini izlemek olmalıdır.

ABD'nin Missouri eyaletinde başları için yüzlerce geyiği öldürmek suçundan bir yıl hapis cezasına çarptırılan David Berry Jr, cezasına ek olarak her ay Disney klasiği Bambi filmini izlemek zorunda tutulmuştu.

19-02/09/murat-yildirim-foto.Jpeg

Murat Yıldırım kimdir?

13 Nisan 1979 senesinde Konya'da dünyaya gelen başarılı oyuncu an itibarıyla 39 yaşındadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur. Gençlik yıllarından beri tiyatro ve oyunculuğa meraklı olan Murat Yıldırım, öğrenci olduğu senelerde Yıldız Teknik Üniversitesi oyuncuları bünyesinde üç sene boyunca amatör olarak tiyatro ile ilgilenmiştir.

2003 senesinde ekrana gelen Ölümsüz Aşk dizisi ile televizyon ekranlarına ilk adımını atmış fakat bu dizi sadece 11 bölüm yayında kalmıştır. İzleyiciler tarafından Büyük Yalan ve Bütün Çocuklarım dizileri ile fark edilmeye başlamıştır.  Günümüze dek Fırtına, Asi, Suskunlar gibi izleyiciler tarafından geçer not alan dizi projelerinde yer almıştır.

19-02/09/murat-yildirim-asi.jpg

Sadece dizi oyunculuğu yapmakla kalmayan Yıldırım Araf, Organize İşler, Kocan Kadar Konuş ve Ayla gibi başarılı sinema projelerinde de kendisini göstermiştir. Fırtına dizisinde başrolde yer aldığı Burçin Terzioğlu ile 2008 senesinde evlenmiş, 2014 senesinde boşanmıştır. 2016 senesinde yollarını birleştirdiği İman Elbani ile mutlu bir evliliği olan Murat Yıldırım şu sıralar atv ekranlarının bir efsane haline gelen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de sunuculuk yapmaktadır.

19-02/09/murat-yildirim.jpg

Murat Yıldırım dizileri

- Gecenin Kraliçesi
- Suskunlar
- Aşk ve Ceza
- Asi
- Fırtına
- Büyük Yalan
- Bütün Çocuklarım
- Ölümsüz Aşk

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat