"Adaletin Eli" 15 Mart'ta vizyona girecek

Yönetmenliğini Eshom Nelms ve Ian Nelms kardeşlerin yaptığı ve başrollerinde Orlando Bloom, Andie MacDowell ve Garrett Dillahunt gibi usta oyuncuların yer aldığı aksiyon gerilim filmi Red Right Hand (Adaletin Eli)'in yeni fragmanı ve posteri yayınladı.

Berfin Sengil
29 Şubat 2024 - 10:30
Viral

Tüm zamanların en büyük film serilerinden olan “Karayip Korsanları” ve Oscar ödüllü “Yüzüklerin Efendisi” üçlemesi gibi filmlerde rol alan ünlü oyuncu Orlando Bloom’un başrolünde yer aldığı aksiyon gerilim filmi “Adaletin Eli” çok yakında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bir Appalaş kasabası olan Odim County'de, yakın zamanda yetim kalan yeğeni Savannah'ya bakarak dürüst ve sakin bir hayat yaşamaya çalışan Cash’in kasabayı yöneten sadist kadın gangster Big Cat (Büyük Kedi)'in yeniden kendisi için çalışmaya zorlamasıyla başlayan mücadelesini konu alıyor. Kasabayı ve geriye kalan tek ailesini korumak için her şeyi yapabileceğini, hatta öldürmeyi bile göze alabileceğini öğrenen Cash için yolculuk gitgide zorlaşır, iyi ve kötü arasındaki çizgiler bulanıklaşır ve genç adam bir kâbusun içine çekilir.

Adaletin Eli filminde Orlando Bloom’a sinema ve televizyona yayılmış çok sayıda çalışmasıyla tanınan ünlü oyuncu Andie MacDowell eşlik ediyor. Filmin kadrosunda yer alan diğer oyuncular ise Garrett Dillahunt, Scott Haze, Chapel Oaks, Brian Geraghty, Mo McRae

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, “Adaletin Eli”, 15 Mart’ta vizyonda olacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin